Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meg bírnátok állni szó nélkül...

Meg bírnátok állni szó nélkül a főnök hazudozásait állásinterjún az új jelöltnek, ha titeket is éppen ezekkel traktáltak?

Figyelt kérdés

Amikor ide jöttem engem is pont ezekkel a szar kamukkal traktáltak most már tudom mert itt vagyok hogy amit a főnök mond az elsőtől az utolsó szóig KAMU!!!


És ott az új jelölt én meg hallgatom az állásinterjút (gipszkarton elválasztó mindent hallok....) és megy a kamugép. AZért hogy az állás vonzóbbnak tűnjön, mert ha a tényleges állapotot vázolná a főnök a lőtéri kutya se jönne ide. Én se jöttem volna ha tudtam volna...

Meg bírnátok állni szó nélkül?


2022. máj. 12. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Alapitvanyi iskolaknal ez kotelezo, nem tudtad?
2022. máj. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki akarod rúgatni magad, verd ki a balhét az interjúalany előtt nyugodtan :D
2022. máj. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
A kérdésed is kamu, nem unod még?
2022. máj. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Es a fizetesed is kamu.

Tobbet is kaphattal, de te beszoptad

2022. máj. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Ha ki akarod rúgatni magad, verd ki a balhét az interjúalany előtt nyugodtan :D"


nem az interjúalany előtt akartam kiverni a balhét, csak úgy rákérdezni a főnöknél utólag,hogy ugye amit most mondott neki, az rám is érvényes nemde?

Hát ha nekem is ezt ígérte, neki is ezt ígérte, akkor számon kérhetem talán hogy hol van amit ígért?

2022. máj. 12. 08:17
 6/11 A kérdező kommentje:

"Es a fizetesed is kamu."


Bértábla van. Épp a fizetés terén nincs simli.

2022. máj. 12. 08:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: Rákérdezhetsz, de ugyanott vagyunk, hogy ez egy felesleges szájtépés. Másra is fordíthatnád az energiáidat, mondjuk egy jobb munkahely keresésére.
2022. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"mondjuk egy jobb munkahely keresésére."


MInek? Hogy újabb szar kamukkal traktáljanak?


Volt olyan állásinterjú ahol annnyira szuper munkahelyet festettek le nekem hogy én voltam az aki felálltam hogy na köszönöm a lehetőséget.

2022. máj. 12. 08:41
 9/11 qkker1 ***** válasza:
100%

"MInek? Hogy újabb szar kamukkal traktáljanak?"


Akkor meg ne hisztizz itt minden nap! Legyél még abban a jó kis alapítványi iskolában a nyugdíjig.

2022. máj. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemde? Nem.


Nem akarsz vegre eltakarodni valahova mashova? Mindenki tudja ki vagy, minden 'kerdesed' ugyanarrol szol es mind kamu, nem unod meg?

2022. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!