Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem ciki próbaidő első hetének...

Nem ciki próbaidő első hetének végén felmondani?

Figyelt kérdés
Egyre több olyan dolog derül ki, ami számomra nem tolerálható...
2022. máj. 12. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Azért szerintem ezt a pár hónapot használd ki arra, hogy keress sürgősen másik állást. Persze, ha van hová menned, akkor ne tétovázz.
2022. máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Azért van a próbaidö az téged véd csak itt ciki ilyenről beszélni mert le épitik ide haza a munkaválalok jogait.Az ciki hogy, már jóval 10 % felet van az infláció még is aprópénzért várják hogy itthon dolgoz.Ha kimész külföldre olcsoban meg veszed az árukat a boltba mint ide haza ez a ciki meg az hogy, ők ezt 4 szeres fizubol csinálják.Mert ott a munkaválalo nem válal el mindent mert kap pénzt ha felmond nem 3 hónapi vicces segélyt és válogathat nincs kényszer éhen haláls mint ide haza.
2022. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tedd meg bátran!
2022. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Ja de az elszámolásnál figyelj oda, hogy rendesen ki legyél fizetve! Legyen bizonyítékod arra, hogy ott dolgoztál minden nap, stb. hogy szükség esetén nyomatékosítsd a követelésed.


Első körben rendőrséggel, akik jegyzőkönyvet állítanak ki a követelésről és annak megtagadásáról, pl. hogy ott dolgoztál, vagy nem... Aztán ügyvédi felszólítás, és ha még akkor se kapod meg, akkor közjegyzői behajtás. de mindegyiknél jelzed, hogy az összes eljárási költséget is rájuk vered.

2022. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki én is voltam több olyan helyen ahol nagyon max 1 hónapot vagy 1hetet bírtam mert bunkó és rosszindulatú emberekkel nem vagyok hajlandóak dolgozni
2022. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, erre való a próbaidő. Sokkal inkább ciki lehúzni a három hónapot úgy, hogy tudod, hogy nem fogsz ott maradni
2022. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 nap is elég volt és ment a felmondó levél!
2022. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki a te döntésed, de en előtte jelezném hogy vmi nem oke v nem erről volt szó. Ha, viszont olyan dolgok amiket nem tudsz elfogadni akkor hajrá!
2022. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!