Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az interjúztató kérdezte a...

Ha az interjúztató kérdezte a bérigényem, majd mondta, hogy hát, nem annyi van neki felírva, mint amennyit én kérek, akkor arra gondolt, hogy sokat mondtam?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Azt jelenti, hogy többet mondtál, mint amit a megbízója (munkáltató) a munkakörre szán. Ezzel nagyon nem ugyanaz, hogy sokat mondasz.
2022. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Hát nem is arra, hogy keveset! :D

A HR-es nem fog megsajnálni, ez a dolga.

2022. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
2# Mijen sajnálatról beszélsz? :-o Minek sajnálna meg valakit a hr egy ilyen esetben? Jelen állás szerint a munkáltatónak van szüksége munkavállalóra, s ebben a körben kiderült, hogy olyan minőségű munkavállalót nem tud megfizetni mint az interjún lévő. Inkább úgy olvasnám, hogy a kérdező nem fogja ezért megsajnálni a munkáltatót és nem fog kevesebbet mondani mert a hresnek "nem annyi van felírva". Én se kapom meg a jó minőségű tv-t annyiért amennyi nekem fel van írva ha az a szám nem éri el a tv árát. Annyiért csak gagyit kapok. Vagy jó a gagyi, vagy gyűjtök még pénzt ha jó tv-t szeretnék.
2022. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem is erre irányult a kérdés, hogy engem meg kellene sajnálni, csak remélem, hogy nem azért mondták ezt, mert keveset mondtam. :D
2022. máj. 16. 15:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 na ettől biztosan nem kell tartanod. Ha kevesebbet mondtál volna, mint ami neki fel volt írva, akkor rögtön rávágta volna a HR-es, hogy ők is ennyiben gondolkodnak. Ismerem én a sunyi fajtájukat.
2022. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából HR-es nem is volt az interjún, csak 2 vezető, de gondolom, a lényegen nem változtat.
2022. máj. 16. 15:43
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem ennyi van felírva. Ezen behalok. Az volt a terv, hogy elkezdesz magadra alkudni? De sötétek. Nyilván utólag okos az ember, de a Mennyi van odaírva kérdést nem szabad volt kihagyni. Aztán amikor megmondja: hát, vastagabban kell fogni annak a ceruzának, hogy én idejöjjek! Meg ilyen szivatás :DD
2022. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kérj egy ársávot, nekem mindig megmondják, még az interjú előtt telefonban:

"Esetleg egy ársávot tudnának mondani? Nem szeretném az idejüket rabolni."

2022. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt mondták az interjún, hogy összeget nem mondhatnak.. :D De igen, az ársávot valóban megkérdezhettem volna, az nem

olyan konkrét.

2022. máj. 17. 12:42
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9# majd legközelebb, ezt is tapasztalni kell. Ha meg elég jó a referenciád vagy jó benyomást tettél akkor megadják érted az árat amit kérsz.
2022. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!