Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Teljesen kezdőként ezek közül...

Teljesen kezdőként ezek közül melyik munkát ajánlanátok leginkább, melyik lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, most érettségizem és arra gondoltam, hogy egyetemig szeretnék egy kicsit belekóstolni a munka világába, aztán ha egyetem mellett is belefér, akkor majd folytatnám, de egyelőre rövidebb távra tervezem. Sima diákmunkára nem mehetek, mert jelenleg estis diákigazolványom van. Soha nem dolgoztam még, nem értek semmihez, nincs szaktudásom, teljesen kezdő vagyok.

Szóval, a következők jöhetnének szóba, ilyen álláshirdetéseket néztem:

- cukrászda

- ruhabolt

- kávézó



2022. máj. 16. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Cukraszda, kavezo - vendeglatas ugye, pörgős, van jatt, es legalabb gyorsan elszalad a munkaido. Ehhez szerintem talpraesettnek is kell lenni, a Ruhabolt meg nyugis, neha bemegy egy-ket vasarlo, annak sem kell mindnek segiteni, mert nem igenyli. Nincs jatt, nem is megfizetett szakmahoz tartozik, es szerintem unalmas.

Tapasztalat egyikhez sem kell kulonosebben, probanapokon betanitanak az alapokra.

2022. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor kavezo
2022. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te tudod, ha nem szamit annyira a fizetes, en a ruhaboltba mennek, mert en pl nem szeretek kiszolgalni embereket, belehalnek az unalomba, ha egesz nap kavekat kellene foznom, a cukraszdaban sok az interakcio, melyik a glutenmentes, van valami gyumolcsos-tejszines, milyen hat szeletes tortak vannak, stb stb.

Ruhaboltban el kell latni a fix feladatokat, neha segiteni annak, aki igenyli, kasszat kezelni, de kozben nagyreszt a kollegakkal kommunikalsz inkabb, ha vannak.

Nem vagyok egyebkent visszahuzodo vagy ilyesmi, aki kerulne az embereket, dolgoztam vendeglatasban es kereskedelemben is, de az emberek amikor epp vasarolnak, neha elviselhetetlenek tudnak lenni, es ezt neked kell kezelni az olyan helyeken.

2022. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!