Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szólnátok erről a főnöknek ?

Szólnátok erről a főnöknek ?

Figyelt kérdés

Eddig a 2. vagy 3. 9órámat töltöm együtt portásként a kolléganőmmel( most kezdtem itt).

Ha nincs kamion amit be kéne engedni és lepapírozni,akkor a portán ülünk ( egész nap kb 10 15 jön be kisebbek), ő elvan ülve mobilozik akár 2órán át ha addig nincs kamion. Kimegy cigizni többször vagy más kollégákkal beszélgetni.


Engem nem köt le az órákon át mobilozás, anélkul csak ülök és nézek ki a fejemből, de ha már együtt dolgozunk 9órát azért pár szót beszélhetnénk.

Szóvá tette h nem bírok nyugton ülni mert már csak unalmamba is sétálok, de mindig csak a porta körül h lássam ha van vlmi. Max kimegyek a porta elé pár méterre az utcára szétnézek, jövök vissza 20mp.az egész meg szóljon ha pisilnie kell??- mert nem vagyok ülve bent. Erre kérdezi h és ha jön vlki ki? - mondtam h itt vagyok, de ő is áll háttal a kapunak mikor cigizik..

Ha stresszesebb vagyok kohincsélek sűrűbben,de erről nem tehetek..


De ő is kohincsel a cigi miatt megengedett nem zavar se ha 10percenkent cigizik. Se az ha amikor jön ki a gyárból dolgozó akut ismer leall vele beszélgetni..


2022. máj. 17. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul ha nincs kamion, rohadtul semmi dolgotok és mindenki úgy foglalja le magát, ahogy akarja addig.


Neked ha a bajod, hogy amíg te lesel ki a fejedből, meg néha kimész sétálni, addig ő mással beszélget a dohányzóban.


Jól fordítottam le az általad összehányt katyvaszt?



Komolyan mondom, ha valaki megkérdezi újra tőlem a munkahelyemen, hogy miért férfias munkát végzek, és miért nem szeretek nőként nőkkel együtt dolgozni, ezt a kérdést fogom megmutatni nekik!

2022. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mégis miről? Hogy nem beszélget?


Vigyél egy könyvet és olvass akkor, vagy egy laptopot és nézz filmet, tanulj.. hogy 1 év múlva ne kelljen ilyen érdemtelen munkát végezned.

2022. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar h cigizik v beszélget akit ismer a gyári munkások közül.

De őt miért zavarja idegesíti h kimegyek a porta elé meg sétálok az előtérben , mindent látok és már tudok is indulni

2022. máj. 17. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:

"Lujzi, mondtam már, hogy itt vagyok pár méterre, jövök is vissza hamar, te is ki szoktál menni cigizni, beszélgetni." Ennyi, rövidre kell zárni. Mit akarsz beszélni a főnökkel, kiröhög, ha nekiállsz erről panaszkodni.

Ha beszélgetni akarsz a kolléganővel, kezdeményezz, ha meg nem vevő rá, találj elfoglaltságot. Vigyél könyvet, laptopot, tanulj, végezz online tanfolyamot, nézz filmet, bármi.

2022. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most tisztázzuk megdugnád a csajt vagy nem?
2022. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kezdeményeztem már többször, de pár szónàl elakad az egész.
2022. máj. 17. 22:48
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Mármint a dugás?
2022. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Édes f*szom,irigylem mások problémáit.
2022. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!