Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Írjak neki vagy ne?

Írjak neki vagy ne?

Figyelt kérdés
3 hónapja lett új munkahelyem. Ott megismerkedtem egy férfival, rám is írt, minden nap beszélgettünk a munkahelyen is és messengeren is. Már elég régóta szingli vagyok és nekem nagyon szimpatikus lett, tök jól elvoltunk, úgy jött le a dolog, hogy én is tetszem neki, folyton flörtöltünk, de nem mentünk tovább. Péntektől másik műszakba kerültünk, így többet nem fogunk talàlkozni, de írt nekem, de csak egyszavas válaszokat, legutoljára kérdezte, hogy mit csinálok, küldtem neki egy képet hogy tv-t nézek és erre egy lájk jelet írt. Úgy érzem mintha zaklatnám az írásaimmal, és le akarna rázni, vagyis le is rázott mert 1 napja nem beszéltünk😅 Sose voltam olyan, aki szmajlikra/lájk jelekre válaszolna,meg ilyen dolgokon rágódna, de úgy megfogott benne valami és élőben teljesen máshogy viselkedik, hogy nem tudom kiverni a fejemből.😒Szerintetek ciki lenne írni neki? És ha nem, akkor mit írjak? 😅Úgy érzem magam mint egy tini szerelmes, sose írtam még rá férfira úgyhogy nézzétek el nekem😅 24 éves vagyok, ő 27 éves.

2022. máj. 18. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd...ha akar valamit, keres
2022. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Kezdeményezni a nőnek luxus? Miért mindig a férfi fusson?
2022. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy csak nem megy neki az online írogatás. Szerintem írj rá. :-)
2022. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Annyit beszélgettetek eddig...biztosan nem a semmiről.Gondolatba szedd össze az információkat, amelyeket felhasználhatsz indokként egy randihoz.Pl. ha beszélt bármilyen élménybeszámolóról, bármilyen programról ami kedvel, szeret és jól érezte magát.Legyen az egy kirándulás, vagy csak egy finom fagyi.Sokszor elég a szem elé tenni a dolgokat, és ráharap a másik.Pl. mostanában sokat unatkozol, be vagy punnyadva, szívesen elmennél egyet kirándulni...de nincs kivel. Vagy pl. ennél egy fagyit, de egyedül nincs kedved elmenni.

Ha nyitott feléd akkor valószínű elhív.

2022. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Nyugodtan hívd át vacsorára.
2022. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos egyik rossz tulajdonságom, hogy nem szoktam keresni férfit, hiába hiányzik. Sajnos túl nagy a büszkeségem, de most megfogadtam, hogy fogok ezen változtatni!!😊

Köszönöm a válaszaitokat!☺️

Úgy döntöttem ráírok, megkérdezem miújság😄 aztán hátha veszi a lapot. Szurkoljatok🤞🏼

2022. máj. 18. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

“nem szoktam keresni férfit, hiába hiányzik. Sajnos túl nagy a büszkeségem“


Mi van, ha a másik is így gondolja? Hihetetlen mik vannak…és az a szomorú, hogy rengeteg nő így gondolkozik. De hogy kire meg mire büszkék…még ő maguk sem tudják

2022. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
A férfit 6 lóval sem lehet visszatartani ha tetszik neki egy nő. Ha nem keres annak oka van
2022. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 és fordítva?
2022. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem erdekled
2022. máj. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!