Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó ötletnek tartjátok a...

Jó ötletnek tartjátok a részleges home office-t (2 nap iroda, 3 nap otthon, vagy fordítva)?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 10:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
54%

“Amúgy butaságot mondasz, mert fűtened mindenképpen kell, nem hűlhet ki a lakás.”


Te pedig csak binárisan tudsz gondolkodni. Nem csak az két opció van, hogy fullon fűtesz vagy nem.


Amikor nem vagyok otthon, nekem 16 fokosan is jó a ház. Mire hazamegyek, szépen felfűt 18-19 re, éjszaka meg elég a 18 is.

Ha egész nap otthonról dolgozok, akkor viszont kell 20 is, mert folyamatosan azért a 18-19 kevés. Ilyenkor vagy befűtök jobban, vagy bedurrantom az infrakabint 40 percre. Egyik sem olcsóbb.


“Azon kívül, hogy jó esetben a cég ad gépet, és beszáll a rezsibe is.”


A cég qvára nem száll be semmibe. Egyszer adott a legelején 1000 eurót, hogy vehessen magának az ember amire szükség van (emelhető asztal, vagy irodaszék, kinek mi) azóta semmi. Elvileg az adóból lehet leírni 5 eurót naponta, persze akkor meg az útiköltségtérítést nem írhatod le, mivel nem utazol.

2022. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

“ 16os, te egy ökör vagy.”


Te meg egy ártány akkor, ha már az érveid elfogytak. :)


Nem a munka része a fotoszintetizálás, hanem az hogy normális embernek van igénye a társaságra, eljártunk képzésekre, ahol hotelban aludtunk bg-s szánlákra, este volt szauna, uszoda, söröző, kinek mi a kikapcsolódás. Történtek a dolgok.


Ehhez képest amikor az ember csak dolgozik, meg még annyi sincs hogy morogjon a dugó miatt, na az fotoszintetizálás.


Persze megértem én, antiszociálisoknak nincs igénye társaságra, meg lusta kimozdulni. Sok ilyen van a cégünknél is.

2022. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
96%

Látom, nem sikerült értelmezni.

Az itthoni dolgozás előnye például, hogy ha akarok, elmehetek a kollégákkal szocializálódni, HA AKAROK, és azzal, akivel akarok, nem kell azokkal lennem, akikkel NEM akarok.

A jelek szerint te nem vagy képes barátságokat kialakítani, csakis kollégákban tudsz gondolkodni...

2022. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
48%

“ Látom, nem sikerült értelmezni.”


Mármint neked? Azt nem tudom, azt viszont látom, hogy az orrodnál tovább nem látsz, és képtelen vagy elfogadni, hogy van aki másképp gondolkodik mint te, az szerinted csak ökör lehet, már ez sokat elárult rólad.


“ A jelek szerint te nem vagy képes barátságokat kialakítani, csakis kollégákban tudsz gondolkodni...”


Pont valami hasonló járt a fejemben veled kapcsolatban. Nyilvánvalóan, nem tudsz emberi kapcsolatokat kialakítani, így ragaszkodsz azokhoz, akikkel az évek alatt összecsiszolódtál.


Ezt veled ellenben minden rosszindulat nélkül állapítom meg abból, amilyen intoleráns módon nyilatkozol a tőled eltérőekről. Igaz barátok minden bogarukkal elfogadják a másikat, és így is kevés igaz barátság adatik, ellenben sok felületes vagy érdekbarátság.

2022. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
54%

“ Shaddark, én beírtam egy Facebook commentbe, hogy aki kitálalta a home officet, le kéne lőni, erre jelentettek ”


A facebooknál eszetlen kriplik moderálnak.


Miután nyugaton elkezdték tiltogatni a Z betűket, egy német humoroldalon megphotoshopoltak egy képet, a ruszki tankra rárakták az egész abc-t, kommentben pedig hogy “tiltsuk be az abc-t”.


A hős tényellenőrzők megállapították, hogy nincs is abc az orosz tankokon, ezért hátra teszik hírfolyamokban x időre amiket osztok, vagy mi. Mert hamis hír.

2022. máj. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
24es, te jössz itt idióta érvekkel a home office ellen, meg hogy csak a munkatársakkal lehet szocializálódni, de én nem vagyok képtelen mást álláspontot elfogadni...hú, bakker.
2022. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Nem, 26, én elmondtam az én álláspontomat, te erre leökröztél, mert mindenki ökör, aki másképp látja mint te. Ennyi történt, ne próbáld rám hárítani a lelki nyomorodat.


Ráadásul bele próbálsz hazudni olyanokat kiforgatva amit nem is mondtam.


Szerintem ne erőlködj, mert lejjebb nem nagyon van.

2022. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Az első hozzászólásodat ki is törölték, vajon miért? Ahol leszóltad a home officet szeretőket, hogy milyen buták, mert áram, stb.

Aztán fotoszintetizálólnak nevezted azt, aki otthin dolgozik.

De te vagy a megértő, elfogadó ember, ja...

2022. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Ja valamit töröltek. De ez nem jelent semmit, törtek már normális kérdést (nem nálam) is mert széttrollkodták.


Nem emlékszem pontosan, mit írtam ott, max ott is azt, hogy van aki szeret naphosszat otthon fotoszintetizálni, meg szöszmötölni programmal, tesztesetekkel, és nem szereti ha pörögnek a dolgok.


Semmi baj ezzel, csak ne kelljen ilyenekkel egy csapatban dolgozni, mert nekem sem jó, ha zavarok, meg rajtuk is látszik hogy irritálja őket, ha kizökkentik a harmóniájukból.


Nekem más a munkamorálom, ettől nem ökrözöm le őket.


Apropó, németeknél saját maguk mondták az ilyen kollégák, hogy gyereknek is “kellerkindek” voltak, azaz csak a pincében szöszmötöltek naphosszat, míg mások kint játszottak vagy szórakoztak.

2022. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Jah közben beugrott:

“ Ahol leszóltad a home officet szeretőket, hogy milyen buták”


Itt is csak ferdítesz.


Azt mondtam, hogy hülyének néznek, mert homeoffice-ot be kellett vezetni, most meg lehet emelni az árakat.


Erre kaptam, hogy mekkora butaság, mert akkor is kell fűteni. Jah, csak nem annyit.


Itt a komplett vonal törölve lett válaszokkal.


Szerintem az ökrözés előbb törlendő lenne, csak ebből is látszik ki a toleránsabb. Én nem jelentgetek sunyi módon. Egyrészt kefejlődött a gerincem, másrészt így van nyoma mindennek.

2022. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!