Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó ötletnek tartjátok a...

Jó ötletnek tartjátok a részleges home office-t (2 nap iroda, 3 nap otthon, vagy fordítva)?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 10:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

"Szöszmötölni programmal, meg tesztesetekkel"

Légy erős: fingom nincs, hogy ez mit jelent, gyanítom IT.

Kapaszkodj meg: nem csak programozni lehet otthonról.

A fűtés stb-bel kapcsolatban meg pl a bejárás költségeire valahogy elfelejtettél válaszolni.

Arra is, hogy pl nekem ez joncs ellentételezve, mivel köpésre van gyalog a munkahely, de nekem igenis megéri, hogy a zajos, egylégterű iroda helyett, ahol folyton megzavarnak, itthonról dolgozom nyugiban, csendben, mehet a mosógép, feltehetem a kaját főni, itthon vagyok, ha jön valami, kevesebb ruhát használok el. Örömmel fizetem a magasabb villanyszámlát.

2022. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

“ Kapaszkodj meg: nem csak programozni lehet otthonról.”


Kapaszkodj meg Falaki ezt hozta itt fel korábban, ezért mentem ebbe az irányba, nem azért mert másban nem tudok gondolkodni.


Autót is lehet otthonról szerelni(ha tiéd a műhely), házat, villamos gépet tervezni is, akár tőzsdézni, vagy ügyfélszolgálatnak telefont emelgetni is lehet otthonról.


“ A fűtés stb-bel kapcsolatban meg pl a bejárás költségeire valahogy elfelejtettél válaszolni.”


Nem kérdeztél, vagy nem láttam, így most vaktába kell hogy lőjek:

A napi ingázás 3,4 euróba kerül, és kilométerenként 30 centtel ezt le is írom az adóból.


A korona alatt 5 euró volt leírható homeofficera naponta, ez nagyjából fedezte a költségeket igen. Na de ez gyanítom nem marad így, csak vészhelyeti intézkedés volt.


“ Arra is, hogy pl nekem ez joncs ellentételezve, mivel köpésre van gyalog a munkahely”


Erre mit kéne reagálni? Te döntésed.


“ zajos, egylégterű iroda helyett,”

Ez az egy indok amivel azonosulni tudok. De léteznek normális munkahelyek is saját irodával.

Ezt mondtam, sem az emberek nem egyformák, sem a körülmények.

2022. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként írtam, hogy földműves és tehénpásztor vagyok, eleve nem is tudnék homeofficeból dolgozni.


Legalábbis amíg nem lehet hálózaton keresztül irányítani a traktort, meg drónokkal terelni a teheneket. De ha ez lenne, akkor is vannak olyan folyamatok, amit csak helyben lehet intézniy

2022. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!