Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunkóság nem kezet fogni...

Bunkóság nem kezet fogni emberekkel?

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 19:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Persze ha kezet nyújtanak akkor kezet fogok caak én nem vagyok kezet fogó tipus, hogy 10-15 emberhez odamenjek kezet fogni. Meg ha talalkozok valakivel véletlenul munkahelyen kivul, osszefutok a városban es nem kezdeményezek kézfogást csak koszonok neki hogy hello az bunkság?
2022. máj. 28. 19:55
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
bunkóság vagy sem mióta covid van, én mellőzöm, ahol csak lehet.
2022. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes kérdéskör... Sokan zokon veszik. Nekem rosszul esik, hogy boldog–boldogtalan "megköveteli" hogy kezet nyújtsak neki, holott nem tartom rá érdemesnek az illetőt.
2022. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ milyen helyzet. Bemutatkozásnál illik. Random ismerősnek az utcán elég egy köszönés, de még ha beszéltek sem kötelező a kézfogás.


Aki még mindig a covidra hivatkozva utasítja el, az valami világi nagy idióta.

2022. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Én sem szeretek kezet fogni. Bemutatkozásnál és ha valaki kezet nyújt akkor igen, de amúgy nem. Minek?!
2022. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én hasznosra pontoztam a 2-es válaszát, de ugyanakkor szerintem ideje volna végre leakadni az efféle beteges fóbiákról. A covid volt van és lesz, beépül az éleünkbe, csak úgy, mint az influenza és a HIV. Az élet megy tovább, a létezése dacára.
2022. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
aki leszavazott remélem olyannal fog kezet aki épp a wc-ről jön ki és nem mosott kezet.
2022. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7: Életed végéig rettegni fogsz? (Kérdem ezt úgy, hogy erre is hasznosat nyomtam.)
2022. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Én is utálok kezet fogni. És nem azért mert rettegek, hanem azért mert tudom, hogy az emberek nagy részének milyen a higiéniája. És ez világ életemben így volt.

A kedvencem mikor kezet fogok valakivel, és érzem, hogy ragad!

2022. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, jól teszed, nem az:). Ki tudja, mosakszik-e, mos-e kezet WC-zés után. Általában sokan nem, így mellőzni érdemes a testi kontaktust a zemberekkel.
2022. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!