Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek az ellen, hogy...

Mit tegyek az ellen, hogy folyton átpakolják az asztalomon a saját dísztárgyaimat?

Figyelt kérdés

Egy kedves díszemet el is törte valaki, a többi kis tárgyam pedig vagy el van forgatva, vagy mozdítva vagy átpakolva.


Nem tudom hova tenni ezt a dolgot.

Egyedül vagyok az irodában, szerintem senkit nem zavarok vele. Nincs sok személyes holmim kirakva, csupán apró kedvességek a családomtól, barátoktól.



2022. máj. 30. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Írd ki, hogy "Ne nyúlj hozzá!".
2022. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedül vagyok az irodában"


Akkor én csakis a takarítóra tudok gondolni. Nyilván a legjobb szándékkal törölgeti a port, nehogy azt mondják, nem végez elég alapos munkát. Vele kéne beszélni, hogy köszönöd, de ott inkább ne. Majd te alkalomadtán letörlöd, ha úgy látod, de ő inkább ne töröljön port az asztalodról.

2022. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem portörlés sajnos, mert a díszek közül amik egymás mellett vannak egy van megfordítva, törékeny tárgy az asztal szélén, stb.

Valami olyan helyen, ahova soha nem raktam.

Az asztal viszont nem tisztább.


Minden tárgy csupa szeretet és kedvesség...

2022. máj. 30. 09:37
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom nálatok hogyan működik az irodák takarítása, de szerintem elsősorban a takarítókat kéne számon kérned erről. Nálunk is megesett hogy hozzányúltak dolgainkhoz az íróasztalokon nem tünt el semmi, nem rongálódott meg semmi, csak bosszantó volt hogy a tolltartóm az asztal legvégében volt, meg az volt még bosszantó hogy különféle mappákat sorba rendeztem az asztalomon hogy másnap jobban tudjak haladni ne akkor kelljen sorba rendezni, erre úgy megyek be hogy a mappák egy kupacba össze lettek dobva persze össze is voltak keveredve. Nálunk a takarítóknál alapszabály hogy az íróasztalnak csak azt a részét törölhetik le ami teljesen szabadon van és semmit nem mozdíthatnak el onnan még 1 mm-rel sem.

Amikor meguntam hogy állandóan erre mentem be, és nem csak nálam volt ez akkor írtam egy e-mailt a vezetőjének hogy tájékoztassa erről hogy az asztalon lévő dolgokhoz nem nyúlunk.

2022. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Én papír ragasztószalagból kivágnám ezeknek a tárgyaknak a talpa alakját. Leragasztanám az íróasztalra, és ráírnám hogy mi micsoda.

Ha ez sem segít, szivacsos kétoldalú ragasztóval odaragasztanám. És így szülség esetén, sérülés nélkül fel lehet szedni.

2022. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Zárd be az irodát! Már ezzel a lépéssel is jelentősen le tudod szűkíteni azok körét, akik be tudnak jutni oda a távollétedben. Ezzel együtt azt gondolom, hogy egy munkahelyen nincs komoly jelentősége annak, hogy milyen családi emlékhelyeket rendezel be, - egészségesebb elkülöníteni a magánéletet a munkától. Egy telefonnal a zsebedben, amelynek a kép albumában elfér mindenről egy-egy kép, ami kedves neked, nem életszerű, hogy a munkahelyeden üzemeltetsz egy külön "múzeumot"!

A munkahely és az otthon nem keverendő össze, - ha nem home officeban látsz el munkafeladatokat, akkor meg különösen nem. A problémákat is érdemes mindig a kerítésen/kapun kívül letenni és akkor lecserélni, amikor keresztül mész rajta!

2022. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk munkahely, nem kegytárgykiállítás.

Viszont, ha nem a takarító és nem te vagy szenilis, akkor ez puszta rosszindulat. Saját iroda, be kell zárni, amikor nem vagy ott.

Biztonsági kamera nincs?

2022. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Az a kérdés, ki tud hozzáférni a szobád kulcsához.
2022. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Találtam még valamit, így sajnos egyértelműen rosszindulatú cselekedet.


Mindent elpakoltam, még a fiókokból is. 😁

2022. máj. 30. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!