Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emelt szintu vegzettseggel...

Emelt szintu vegzettseggel (okleveles) kisgyermeknevelokent, ovodai dajkakent mennyi lenne a fizetesem?

Figyelt kérdés
Most vegeztem mint kisgyermeknevelo. Nagyon szeretnek elhelyezkedni bolcsodeben kisgyermeknevelokent, de elotte ugy erzem jobb lenne meg tapasztalatot szereznem, illetve nehez is elhelyezkedni jelenleg sajnos. Szembejott egy lehetoseg, hogy ovodai dajkakent helyezkedjek el, így lehet elnek vele, csak az nem tiszta hogy vajon a fizetés mennyi lenne.

2022. jún. 2. 17:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
73%

Bérminimum.

Zsebpénz.

2022. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
32%

Te aztán belehúztál a pénzkeresetbe.

Ahogy előttem is írták, ez zsebpénz.

Családban van kettő terepjáró,meg egy audi a8.

Ha felgumizom őket tavaszra,otthagyok egy milliót a gumisnál.

És akkor még tankolni nem is voltunk, meg vásárolni.

keress valami normális melót, ilyen bohóckodással nem lehet pénzt keresni és megélni.

2022. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom... Erettsegivel es emelt szintu vegzettseggel nem akarom elhinni hogy a közalkalmazotti fizetes annyi lenne, de lehet csak naivitas kerdese.
2022. jún. 2. 17:23
 4/35 A kérdező kommentje:
Az utolso valaszara inkabb nem reagalok semmit. Ment a jelentes, szegyeld magad!
2022. jún. 2. 17:24
 5/35 anonim ***** válasza:
64%

Neten fent van a bértábla.

Tényleg zsebpénz, amit fizetnek.

2022. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
36%

Bértábla:

[link]


Gyanítom, h az "emelt szintu vegzettseg" nem diplomát jelent, de mivel emelt szintű ezért betesznek az E kategóriába.

Ez br. 357.068


Nettó kalkulátor:

[link]

Nettó: 237.450 (kedvezmények nélkül)

2022. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. jún. 2. 17:52
 8/35 anonim ***** válasza:
69%

2!

Nem kell mindenkinek jól keresni! Ő ezt választotta, ebben érzi jól magát, hadd csinálja. Majd ha gyereke lesz úgyis rájön, h ez szotyipénz, majd akkor átképzi magát, addig meg jól érzi magát legalább.

2022. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
31%

Kb. 2 perc megkeresni a bértáblát. Épp most volt egyébként egy cikk a Telexen, amelyben egy óvónő mesél róla, hogy körmözik másodállásban, hogy meg tudjon élni, és mondta, hogy rengeteg kollégájának van másodállása, pilláznak, takarítanak stb. mert alig jönnek ki a bérükből. És ezek diplomás emberek. Mit gondolsz, mire lesz elég a te dajka fizetésed?

Családot, gyereket nem tudsz belőle vállalni, és szerintem ha nulla igényed van, még ahhoz is kevés.

2022. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
20 eves vagyok konyorgom 😀 most leptem ki az iskolapadbol, alig par napja(!!!) 2 évig tanultam a kepesitesert. Szeretem a gyerekeket, mindig is kozottuk kepzeltem el magam. Valahol el kell kezdeni. Nem az volt a kerdesem, illetve keresem hogy életvezetési tanacsokat adjon barki is, csak hogy a kepzettsegemnek megfelelo bert megkapom-e annak ellenere hogy egy alacsonyabb pozicioban kezdenek el dolgozni.. hogy jon ide a masodallas meg a gyerekneveles. Tisztaban vagyok az arakkal, de gyerekneveles es hazvasarlas elott szeretnem magam kiprobalni valamiben munka teren. Koszonom.
2022. jún. 2. 18:53
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!