Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emelt szintu vegzettseggel...

Emelt szintu vegzettseggel (okleveles) kisgyermeknevelokent, ovodai dajkakent mennyi lenne a fizetesem?

Figyelt kérdés
Most vegeztem mint kisgyermeknevelo. Nagyon szeretnek elhelyezkedni bolcsodeben kisgyermeknevelokent, de elotte ugy erzem jobb lenne meg tapasztalatot szereznem, illetve nehez is elhelyezkedni jelenleg sajnos. Szembejott egy lehetoseg, hogy ovodai dajkakent helyezkedjek el, így lehet elnek vele, csak az nem tiszta hogy vajon a fizetés mennyi lenne.

2022. jún. 2. 17:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
78%

Ha mindenki így gondolkodna, mint az itteni okos kommentelők, akkor senki nem vigyázna az óvodában a ti gyerekeitekre sem.

Nem értem miért kell leszólni és sértegetni valakit. Nem a kérdező hibája, hogy ennyire alul vannak fizetve.

Bár itt mindenkit leszólnak, bármilyen diplomája van az embernek, bármit ír magáról. Azt nevettem, hogy volt korábban egy kérdés, hogy nem szégyen ha 30-40 éves emberek egy napot se dolgoztak még? És ez alatt tele volt olyan válaszokkal, hogy ez egyáltalán nem szégyen. De aki dolgozni akar és keveset keres, az le van szólva.

2022. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megértést kedves utolsó! 😇🙏🏽
2022. jún. 2. 19:06
 13/35 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem jó, h van ilyenek, akik így gondolkoznak, mint a kérdező és beérik kevéssel: "valahol el kell kezdeni". Valaki belinkelte a bértáblát, meg tudod nézni, h később mennyire számíthatsz.

Nem kell mindenkinek jól keresni, legalább meghagyják a helyet, annak aki gondol a jövőjére és nem éri be ennyivel.

Amúgy, az van egy érettségire meg egy emelt szintű nem olyan nagy szám. Diplomával többre mentél volna, azzal könnyebb mozogni egy sscbe vagy jobb helyre.

2022. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
29%

aki dolgozni akar és keveset keres, az le van szólva.


Azért van leszólva, mert ez már nem a kommunizmus, ahol annyi volt a lényeg, h csak munkád a fizetés meg mindegy. Halkan mondom, h ezek az emberek most a 50-60 ezres nyugdíjjal rendelkező nyugdíjasok.

Mostmár az a lényeg, h minél többet keressen az ember.

2022. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
'nem olyan nagy szam'. En tudom magamrol hogy sokat tettem es tanultam erte, nekem igen is "nagy szam". Komolyan borzalmas az hogy az emberek hogy kepesek egymasrol beszelni, plane idegenekrol. Nem mindenkinek a penz a legfontosabb, es ahhoz hogy nagyon sok penzem legyen ilyen emberekkel kelljen egyutt dolgozni mint itt a kommentelok 90%-a, inkabb robotolok ehberert. Elkeserito.
2022. jún. 2. 19:31
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont bölcsődébe jár a lányom. Egy szimpla állami bölcsibe a 11. kerületben, de a kisgyermeknevelők valami hihetetlen kedvesek. Annyira látszik,hogy tényleg szeretik a gyerekeket, és így a szülők nyugodt szívvel hagyják ott, mert tudják hogy valóban jó kezekben van a gyerkőc. Én nem tudom nekik igazán meghálálni,hogy így viszonyulnak a lányomhoz (meg a többi gyerekhez) és tulajdonképpen ez az állam szégyene,hogy hajtsa a gyerekszám növelését, de nem törődik avval hogy a gyerek, rendes szociális nevelést kapjon. Nagyon köszönöm neked, meg a többi lelkiismeretes embernek,hogy abban a tudatban is vállalják ezt a hivatást,hogy a pénz nem valami sok.
2022. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
80%

"Ha mindenki így gondolkodna, mint az itteni okos kommentelők, akkor senki nem vigyázna az óvodában a ti gyerekeitekre sem." - vagy akkor kénytelen lenne a kormány bért emelni. Amíg lesznek olyan emberek, akik szarért-fosért elmennek ilyen felelős munkakörbe, addig ez a cinikus kormány nem fog kezdeni semmit a helyzettel.

Én nem asszisztálnék ehhez. Persze, kövesse az ember az álmait, menjen el kevés pénzért dolgozni, de akkor ne is sírjon a szája később.

Csak akkor lesz változás, ha az emberek változtatnak. Sajnos a kérdező is azok közé az emberek közé tartozik, akik éltetik ezt a rendszert.

2022. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
66%

Aki szerint a kormány emelne bért, csak azért mert már senki nem menne óvónőnek, az el van tévedve. Megoldanák máshogy. Természettudományos tanár pl. már most sincs, mégis tanítják ezeket a tárgyakat. Érdekes módon, hiába nincs fizika tanár, nem lett megemelve a fizikatanárok fizetése. Egyszerűen a gazdaság nem úgy épül fel, hogy mindenki IT-s fizetést kap, ha így lenne, az IT-s fizetés se érne semmit és minden 6x drágább lenne.

20 évesen egyébként teljesen jó lehetőség ez, és annyira nem rossz az a pénz sem, ahogyan lefestitek, és ráadásul rendesen be van jelentve. Jobb, mintha egy feketéző kkv-nál húzná az igát. Kipróbálhatja magát kérdező, ha belefásul, vagy rájön, hogy mást szeretne csinálni, meg bármikor válthat másfelé. Elég sok ideje van az embernek a nyugdíjig, akár 4-5 szakmát is kimaxolhat élete során.

2022. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
27%
"Egyszerűen a gazdaság nem úgy épül fel, hogy mindenki IT-s fizetést kap, ha így lenne, az IT-s fizetés se érne semmit és minden 6x drágább lenne." - Nyugat-Európában élek, és itt egy átlag tanár simán megkeres egy jobb IT-s fizetést. A gazdaság meg köszöni szépen, elég jól van.
2022. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
14%

19!


És gyári betanított munkás is megkeresi azt a jobb IT-s fizetést?

2022. jún. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!