Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért akad el a kommunikáció ?

Miért akad el a kommunikáció ?

Figyelt kérdés

Már próbáltam annyi mindent kérdezni az adott személytől vagy csak beszélgetni bármiről akivel épp ismerkedek új ember vagy új kolléga.


Folyton azt érzem régebben is most is hogy csak én akarok nyitni, ők meg kettőt nem szólnának hozzám ha nem kéne válaszolniuk , de az h ők kérdezzenek tőlem esélytelen..


Most is az van h 12órát vagyok együtt 5m2en, és kettőt nem szólunk egymáshoz. Oké h nem mindenki fecsegős de ez azért durva, engem zavar h itt van vki mellettem és ülünk szótlanul és kerülgetjuk egymást..


2022. jún. 4. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk ha valakinek nem vagy szimpatikus, akkor nem kell erőltetni a dolgot. Mindenkivel nem lehetsz jóban.
2022. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk attól függ. Beszélgetsz, vagy interjúztatsz?
2022. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak próbáltam bedobni vlmi témát h mégse üljünk mint vlmi kuka..
2022. jún. 4. 23:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Közben mit csináltok? Lehet koncentrálnia kell az illetőnek?


Én azoknak nem teszek fel kérdéseket, akikről tudom előre, hogy akkor az egy fél órás monológba kezd, arra meg nem érek rá. És az ilyenek sokszor kérdés nélkül is rengeteg dolgot elmondanak magukról, így nem is kell kérdezni.

2022. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A munkahely elsődleges rendeltetése, hogy teret, munkakörülményeket biztosítson egy szervezett és ellentételezett feladatsor elvégzéséhez. Szép dolog a fele barátság, de nem róhatod fel senkinek, hogy "csak" dolgozni jár be egy munkahelyre!
2022. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert zavarod a munkában. Nem mindenki tud 2felé figyelni.
2022. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nyilván nem akkor amikor épp csinálja a munkáját ez evidens és érthető.


De az én "munkám" is ugyanaz mint az övé és pl estére jön ő be és reggelig annyi a dolgunk h ketten hajnalig 8x korbe járjuk a területet. Egy ilyen séta kényelmesen 15 perc. De utána semmit nem kell csinalni, se kamerát figyelni se papírt írni se ügyfelezni..semmit várod h következő re a másik megy..

2022. jún. 5. 11:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ő ilyen. Vannak csendes típusok, akik utálnak beszélgetni.
2022. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem elképzelhetetlen az sem, hogy nem tekint rád partnerként, - amit úgy értek (még mielőtt valami perverz ökör előkerülne), hogy értelmesebbnek vagy butábbnak véli magát nálad. Egysíkú témakörökkel hozakodsz elő és abból azt szűrte le, hogy te nem leszel az ő csevegő partnere! Van ilyen!
2022. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!