Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 10 napja nem reagának a...

Ha 10 napja nem reagának a beadott önéletrajzomra akkor azt jelenti, hogy nem vettek fel?

Figyelt kérdés
Még egy elutasító emailt sem fognak írni? Jó lenne, legalább ne reménykedjek benne, annyira szeretném ezt az állást.

2022. jún. 6. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy bevett szokás a cégeknél, hogy válaszra sem méltatják, nem lehet tudni. Nekem volt olyan, hogy beadtam az önéletrajzomat, jelentkeztem egy állásra, és 3 hónappal később hívtak fel, hogy érdekel-e még, addig nem kaptam semmit. Megesett, hogy beadtam, de nem reagáltak (azóta se), de olyan is volt, hogy egy héten belül hívtak.

Ez egy olyan dolog, ami nem kiszámítható, cégtől, HR-estől függ. Szerintem keress tovább, jelentkezz máshova is, ha pedig reagálnak, akkor örülj neki, de ne várd el tőlük. Esetleg ha közben máshonnan is érdeklődnek utánad, még az is lehet, hogy a fizetésedet is fel tudod kicsit alkudni.

Sok sikert! :D

2022. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

10 nap az hosszú idő. Ha téged választottak volna, már tudnál róla. És sajnos kis hazánkban nem jellemző, hogy válaszolnának a jelentkezésekre. :(

Max még olyan előforduulhat, hogy próbaidőn otthagyja akit felvettek. De ennek nagyon kicsi az esélye.

Fel a fejjel, jelentkezz bátran máshova. 🙂

2022. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad leragadni egyetlen helyen. Add be nyugodtan egyszerre akár 50 helyre is. Amit nagyon akarnál, azokat zaklasd telefonon! Amúgy meg nem kommunikálnak senkivel, csak azokkal, akik kellenek.
2022. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!