Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy viselnétek 3 hetes nyári...

Hogy viselnétek 3 hetes nyári ügyeletet egy lezárt üres oktatási épületben, ahol senki nincs benn csak ti? Kong az épület, 40 fok, ti meg ott teljesen egyedül napi 8 órában nulla feladattal?

Figyelt kérdés

Ha napi 1-2x csöng a telefon, sokat mondtam. És ez a „munka“ 8 órára, egy 1000 főre méretezett, 4 emeletes oktatási épületben.

3 hétig ezért bejárni. Home office fel se merül, pedig a telefont át is lehet irányítani, és mivel az ajtó zárva, így be se léphet senki.

de azért ott kell benn lenni, 3 hétig , ügyeletben mert „nagyon“ fontos.

A légkondi persze nem megy, az központilag lezárva, egy ember nem ér meg nekik egy légkondit, így szó szerint 40 fok lesz benn.


Na? 3 hétig nyáron ez jó móka?


2022. jún. 7. 08:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Olvass netezz, sportolj bent (torna). A mai világban mindenkinél ott az okiteló, tehát nem fogsz unatkozni, nyugi:).

Tanulj vmit online.

2022. jún. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Imádnám. Mondjuk ha csak 3 hét, akkor inkább pihenni. Ha több lenne, akkor tanulnék közben egy új szakmát. És még fizetnek is érte.

Gondolom te azért irtad ki a kérdést mert nem tetszik a helyzet, ezért le is fogsz pontozni. De én igy gondolom :)

2022. jún. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Természetesen nem lehet máshonnan örizni egy épületet - ahol mellesleg milliós értékek vannak - csak helyböl, ugyanis nem az a pár telefonhívás a lényeg.

Másrészt gondolom, ezért adnak fizetést, szóval úgy megéri, hogy nem igazán kell semmit csinálni, csak ott lenni.

Az idöt meg ki lehet használni, tanulj addig is valami nyelvet, annyival is elöbbre leszel agyilag.

2022. jún. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

"Gondolom te azért irtad ki a kérdést mert nem tetszik a helyzet,"


Olyannyira nem tetszik a helyzet hogy már intézem a házorvost és már fenn vagyok a professionon.


Én be nem megyek (így nem), és ide vissza se jövök.

2022. jún. 7. 08:32
 5/22 A kérdező kommentje:

"Természetesen nem lehet máshonnan örizni egy épületet "


És nekem m dolgom egy épület ŐRZÉSÉVEL áruld már el! Hát mi vagyok én biztonsági őr??


A másik meg: a 24 órából én 8ban őrzöm az épületet...... és a többi 16ban ki őrzi hm?

2022. jún. 7. 08:34
 6/22 anonim ***** válasza:

Kérdező. Ha ez a három hét neked elviselhetetlen, akkor nem vagy életrevaló. Te más munkakörben is ilyen lázadó vagy, sosem viszed semmire.


Hogy meleg van az épületben? Kötve hisem. Kell lenni hűvös helységnek, ahol hallod a telefont, és nem kapsz hőgutát.


Ugye nem igyen adod az ügyeleted? Akkormeg? Ha nem tetszik, akkor válts munkahelyet a számtalan lehetőség közül.

2022. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy a világ legkielégítőbb tevékenysége (de három hét nyári munka esetén aligha az a cél, hogy életed álmait megvalósítsd). Egyébként meg egy csomó dolgozót hülyére hajtanak ugyanilyen 40 fokban, szóval ehhez képest ügyelni egy üres épületben, ahol csak te vagy, egyáltalán nem rossz móka.
2022. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Az ilyen intézményeket őrző-védők felügyelik.

Irodai ügyelet heti egyszer, általában szerdán van.

2022. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Tehát kamu.
2022. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Iskolatitkár, könyvtáros, portás, pedagógiai asszisztens vagy valami hasonló lehetsz. Túlzásnak érzem, hogy a nyolc órás munkaidődben végig 40 fok van az iskolában.

Hetente, kéthetente ügyelet is szokott lenni az iskolában. Javaslom, hogy filmet, tanulj nyelveket esetleg keresgélj állásokat magadnak és az alapítványi iskolás lúzernek!

Ha nem ellenőriznek akkor egy hideg sört is ihatsz. :) Éppen úgs mint a gyakorinak híres alapítványi iskola igazgatója.

2022. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!