Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak így munkát találni?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen, csak az írjon, aki segítő szándékkal akar. Mentálisan kimerült és azt hiszem kiégett vagyok és nagyon elkeseredett. Fáj még leírni is de azt hiszem nem tudom befejezni a tanulmányaimat, matematikát tanultam az egyetemen. Megszorultam anyagilag, mentálisan nagyon rosszul érzem magam és nincs semmi önbizalmam, naponta vannak öngyilkos gondolataim. Kénytelen leszek szüneteltetni vagy végleg otthagyni az egyetemet. Munkára van szükségem. Amikben eddig volt tapasztalatom:eladó, bébiszitter, gyári munka, mezőgazdasági munka, korrepetálás. Matematika-informatika szakon végeztem, aminek a végén kaptunk egy szakvizsgának megfelelő képesítést, alapszinten tudok programozni, ismerem az office csomagot. Hol kezdjek el keresni? Milyen munkára tudnák jelentkezni? Ismertek ilyen platformokat?


24/L



2022. jún. 7. 17:00
 1/2 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Profesion. Hu
2022. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%
Vendeglatasba mindig ember hiany van es eleg jol fizet 😀
2022. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!