Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet legyőzni azt az...

Hogy lehet legyőzni azt az érzést, hogy otthon jobb volt?

Figyelt kérdés

Most kezdtem dolgozni életemben elsőnek igazi munkahelyen irodai munka.

Kb álommunka mert kötetlen, kedves mindenki, nem sok a munka, megfizetik. De mégis hiányzik, az hogy otthon legyek. Hiányzik a kutyám napközben, az hogy jókat főztem, pihentem. Házimunka mellett is nyugodt, boldog voltam pénz nélkül. (Szüleim tartottak el)

De most van pénzem mégsem vagyok olyan boldog.


2022. jún. 9. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván az a legkényelmesebb, ha nem csinálsz semmit és eltartanak. De be kell, hogy lásd, ez nem egy hosszútávú megoldás.
2022. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem fognak örökké élni a szüleid, hogy eltartsanak.
2022. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkahely ez, hogy ennyire pro?
2022. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy nem lehet legyőzni, ezért utál dolgozni az emberek 90%-a.
2022. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Kezdd el kitalálni, hogy mire szeretnél gyűjteni! Ez már egy motiváció. Egyébként pedig meg fogod szokni, nyugdíjasként fogsz majd eleget ülni otthon.
2022. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
gondolj bele hogy milyen gáz, hogy huszon-harminc évesen még mindig a tízéveskori életedet vágyod, és hátha ettől észhez térsz és felnősz. esetleg motiváció, ha eláruljuk, hogy mama pici fia/lánya egyetlen értelmes embernek sem kell társául, mert nem egy bébiszittr-másodállást keres?
2022. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szeretem amit csinálok, meg is fizetik csak még szokatlan az, hogy nem a régi életemet élem.
2022. jún. 9. 12:03
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem a saját életed éled valszeg.

Nem azt csinalod ami te vagy.

Pl ha kutyás vagy lehet egy kutyás teruletes pl tanulnál kutyakiképzést stb boldogabb lehetnél

2022. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
*területen
2022. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

"Szeretem amit csinálok, meg is fizetik csak még szokatlan az, hogy nem a régi életemet élem."


Ez alkalmazottként ritka mint a fehér holló, szóval becsüld meg azt a helyet.

Ha tényleg jó a környezet, tetszenek a rád bízott feladatok, jóba vagy a kollégákkal, és ráadásként még a fizetéssel sincs problémád, akkor hamar meg fogod szokni.

Én 10 éve dolgozom lassan, 4 munkahelyem volt eddig (szintén irodai), de egyik rosszabb volt mint a másik, és ez a mostani helyemre is igaz.

Egyszerűen el nem tudom képzelni, milyen az ha nem undorral indulok el minden egyes nap a munkahelyemre.

2022. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!