Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez bunkó beszólás egyik...

Ez bunkó beszólás egyik munkástól egy üzemben ahol dolgozok? Vagy nincs okom megsértődni?

Figyelt kérdés
Hogy igyekezzek már mert dolgoznának és útban vagyok neki. Amikor én is csináltam a dolgomat csak lehet kicsit lassan
2022. jún. 9. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen előfordul bárhol, ahol többen dolgoznak. Nem kell magadra venni.
2022. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Ilyenkor mondjuk megvédhetnéd magad...
2022. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Termelésen pörögni kell. Nem hiszem hogy veled volt baja, csak a stressz
2022. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha te is tudod, hogy lassú vagy, ő meg gyorsan akar dolgozni, akkor útban vagy neki. Ő ezt mondta. Ezen nem megsértődni kell, hanem bocsánatot kérni, ha már nem tudsz felpörögni. Ill. lehet haverkodni velük, hátha akkor toleránsabbak lesznek veled, de ha csak azt látják, hogy csak a baj van veled, akkor lehet, hogy nem lesznek olyan kedvesek.


Van azonban egy pont, amikor már tényleg nagyon el tud durvulni a helyzet, onnan lehet, hogy lépni kell. Munkahelyen is lehet bullying, én tapasztaltam már, azt nem kell ám eltűrni.

Én volt, hogy nagyon sokáig viseltem valahol, most visszatekintve azt mondom, hogy hülye voltam. Bizonyítékot kellett volna tegyek, aztán feljelenteni az egész társaságot, utána meg polgári perben sérelmi díjat kérni.

A te eseted viszont szakmai alapon ment, és nem személyedet támadták.

2022. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Melyik szót nem fogtad fel?
2022. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni, ha többször szól be akkor visszaszólsz, hogy ne pofázzon már.
2022. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legalább a szemedbe megmondta, hogy lassú vagy, igyekezz. Ezt te is tudtad. Nem is értem, hol itt a konfliktus?
2022. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért baj ha én nem pörgök annyira mint mondjuk ő?
2022. jún. 9. 18:15
 9/10 Micimacko67 ***** válasza:
Ha teljesítménybérben vagytok, akkor a "szüttyögésed" miatt nem tudja hozni a normát! Ergo miattad kevesebb lesz a fizetése!
2022. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Plusz sérelmezheti azt is, hogy ő kétszer annyit dolgozik, és ugyanannyit kap, mint te. És mielőtt még megkérdeznéd, hogy miért dolgozik kétszer olyan gyorsan, mint te, amikor fele olyan gyorsan is dolgozhatna, talán azért, mert nem olyan lusta mint te.


Tudod, van olyan típusú ember, aki ilyen-olyan okból, pl. gyógyszer miatt lassú, nem bírja felvenni a tempót, velük együtt tudok érezni, sőt, bevallom, én is ilyen vagyok, de ahogy tudok, kompenzálok. De nálad a hozzáállással van baj, és ne csodálkozz, ha nem látnak szívesen.


Nem csak útban vagy, de rontod a munkamorált, stb. Örülj, hogy nem fúrnak, stb.

2022. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!