Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit okoz mentálisan egy eleve...

Mit okoz mentálisan egy eleve nulla szociális életű embernél a home office?

Figyelt kérdés

Olyan ember akinek eleve nulla a szoc élete, max az a szoc kör érinti őt, ami a munkahelyen van.

Azon kívük semmi, emberhez nem szól, csak a munkahelyen-mert nincs kihez.


És akkor ezt az embert beleteszik egy home szituációba ahol még ezt a minimális szoc teret is elbukja.


Mi ennek a vége? Diliház?


2022. jún. 15. 10:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

#8

Szerintem nem lesz baj egy emberrel attól, hogy nem akar a tömegközlekedésen nyomorogni, meg a munkatársak irrelváns fa$$ágait hallgatni egész nap... :D

2022. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
19%
#11 meg jo hogy nem is errol beszeltem
2022. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#12

A kérdés a home office-ról szól, szóval feltételeztem hogy nem offolsz és a munkába utazásról és munkahelyről beszélgetünk.

2022. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
16%
#13 en arrol beszeltem hogy valamilyen modon potolni kell a szocializalodast es a mozgast ami az iroda es a bejaras hianya miatt kiesik. en is jobban szeretem a home officet, de begolyozok, ha nem hagyom el a hazat napokig. parom lusta es begyoposodik, en rangatom ki neha mert rossz nezni, mennyire oda van ragadva a laptopjahoz. o is tudja hogy ez nem tesz jot neki, de tul kenyelmes ahhoz hogy magatol megmozduljon.
2022. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#8 magadból indulsz ki. én nagyon sokáig el tudok lenni teljesen egyedül és eszembe sem jut, hogy léteznek emberek.
2022. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

#14

Tehát NEKED pótolnod kell, és rá akarnád erőltetni másokra is hogy ugyanaz legyen fontos nekik mint neked.

Én végtelenül élveztem hogy nem kell idegenek közé mennem kényszerből, eszem ágában se volt önként "pótolni".

2022. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, az én kérdésed ihletett meg.


Először is, nagyon sokat elárul rólad, hogy diliházat vizionálsz.


Attól, hogy valaki szorong, és mondjuk nem igényli a munkahelyen való jópofizást, még simán lehetnek barátai, családja, akikkel meg tudja beszélni a dolgait, illetve közös programokat csinálhatnak.


Másrészt, szerinted mennyire valódi emberi kapcsolatok azok, amelyek csak a munkahely falai között léteznek? Szerintem semennyire. Egy ilyenbe pedig még az energiát is fölösleges beleölni.

2022. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

"Másrészt, szerinted mennyire valódi emberi kapcsolatok azok, amelyek csak a munkahely falai között léteznek?"


És akinek SEMMI MÁS nincs csak ez ott mi a helyzet?


Kérdés: mennyire jó gatya egy lyukas seggű halál mocskos kopott farmer? A kukába való.

És akinek (pl hajléktalan) nincs más az mit tegyen? Dobja kukéba vagy más híján hordja azt?

NA EZEN kéne elfilózni.

2022. jún. 15. 12:23
 19/22 anonim ***** válasza:
96%

#18

Balu, te vagy az? :D

2022. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
95%
Azt, hogy munkaügyi trollá váljon.
2022. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!