Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy állásinterjún körbevezettek a helyen, és amit láttatok, az alapján döntöttetek úgy, hogy inkább nem akartok ott dolgozni?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen jellegű munka lett volna, és mit láttatok?

Nekem még nem volt, ismerősömnek igen. Éttermi konyhában látott higiénikai problémákat, meg embertelen hajtást, így inkább megköszönte a szemléltető tájékoztatást, és diszkréten közölte, hogy nem érdekli az állás.

Azt amúgy nem is értem, hogy miért nem vezetik minden helyen körbe az embert. Szerintem alap dolog kellene, hogy legyen.



2022. jún. 21. 09:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Volt olyan helyem, ahol csak a csilivili irodát mutogatták nekem, aztán már első nap kicsaptak az utcára, hogy vezessem a csapatomat ide-oda, és megyünk szórólapozni. Csak lestem. 8 óra helyett 12-őt voltam bent már akkor, de csak 7,5-et írhattam be. Ebédszünet pedig nem is volt. Egy napot dolgoztam ott, aztán többet nem mentem be.
2023. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Na már csak ezért sem szabad "körbevezetni" a jelentkezőt az első munkanapja előtt. Sokaknak megremeg a lába és elbizonytalanodnak csak mert ostoba következtetésekre jutnak egy-két másodlagos jelentőségű részlet alapján. Ha meg már elkezdi a próbaidejét, elbeszélget a munkatársakkal, esetleg biztatást és segítséget is kap, akkor a lényeget kezdi látni, nem azt hogy mi az ami nem tetszik neki.
2023. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12: Azért, ha körbevezetnek és azt látom, hogy nagy hajtás megy ezerrel, a dolgozók stresszesek, a vezető kiabál a beosztottakkal, meg ilyenek, abból már elég jól le lehet vonni a következtetéseket. Valamint abból is, amit az 1-es írt, hogy nem köszöntek vissza neki, meg ellenségesen méregették.
2023. jún. 10. 19:06
 14/14 anonim ***** válasza:
:)
2023. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!