Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyűlölök munkahelyen dolgozni....

Gyűlölök munkahelyen dolgozni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Irodában dolgozom már 3 és fél éve, ez az első munkahelyem. Akkoriban hirtelen nem volt más lehetőség, azért jöttem ide. Sajnos nem szeretek itt lenni, többször van, hogy unatkozom is és olyankor mindig arra gondolok, hogy mennyivel jobban ki lehetne használni az értékes időt, mint hogy egész nap bámulom az órát és számolgatom, hogy mikor mehetek már haza. Esténként már az a bajom, hogy másnap is jönni kell, meg hétvégén is eszembe jut, hogy hétfőn kezdődik előröl. Utálok munkába járni is meg ezt csinálni is. Szívesen váltanék, de a legnagyobb gondom az, hogy nem tudom mit csinálnék szívesen. Csak egy érettségim van meg egy bolti eladó szakmám ami szintén nem érdekel. Szívesebben lennék inkább háztartásbeli, akkor legalább az otthoni teendőket nyugodtan tudnám végezni, nem pedig kapkodva hogy pihenni is maradjon idő. De ha csak egy olyan munkahelyem lenne ahova szeretnék járni és szeretném csinálni, már az is jó lenne.
2022. jún. 27. 09:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Nézzél esetleg esti vagy levelező iskolákat. Nem tudom higy szeretsz e kerteszkedni és azt se hogy hol laksz de disznovenykertesz tanfolyamok is indulnak hétvégi bejárással estin azt hiszem. Csak egy példa

[link]

Szoval nézz utána ezeknek a lakóhelyeden. Tudod alakítani a jövődet, ne az legyen az életcélod hogy rohanj haza mert a szüleid munkát sóztak rád.

Ha szerencséd lesz olyat találsz amit majd szeretsz is csinálni. Jelenleg érettségivel és egy eladó szakmával úgy tűnik nem leszel boldog.

Az irodai munkát szerintem tartsd meg egyelőre mivel hidd el nem jobb ha egy boltban a vevők rajtad élik ki a frusztrációjikat plusz a főnököd is állandóan figyel. Tudom hogy unatkozol de ezt az előnyödre is tudod fordítani. Pl nem vagy hullafáradt hétvégente. Ilyenkor tanulhatsz is.

2022. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
én voltam tanfolyamon a fent linkelt intézményben, máig bánom, hogy kifizettem rá a pénzt. Nem ajánlom.
2022. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
22. Példának írtam mert ezt dobta ki a Google. De van ezer másik, esetleg est vagy levelező. A kertészkedést is csak ötletnek írtam.
2022. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vitatom a jószándékot, nem is pontoztalak le. Csak sajnos a valóságban ezek a remek lehetőségek nem annyira remekek.
2022. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Értem. Akkor maradjon ahol van és ne is próbálkozzon.
2022. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
91%
24. Szóval mit válaszolsz? Ne is próbálkozzon? Vagy mi a te tanácsod?
2022. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy voltam, mint te, csak 8 évet húztam le egy helyen, váltottam, msot jelenleg ho-ba vagyok, de minden nap visszasírom a régi munkahelyemet, mennyivel jobb volt.
2022. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
56%

En is irodában dolgozom, de nekem nincs időm unatkozni meg az órát nézni egész nap, annyi a meló. Rossz irodában vagyok, úgy tűnik...


Hany éves vagy? Van férjed is? Mellette lennél htb? Mit csinálsz az irodában konkrétan?

2022. jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy. Utálja. Én is dolgoztam irodában úgy mint a kérdező hogy már eleve úgy mentem be munkába hogy úristen már megint. Gyűlöltem. Ezért írtam azt hogyha ennyire utál valamit valaki akkor váltson. Ha kell akkor képezze magát pláne ha fiatal. Értem hogy meg kell becsülni mert nyugis hely, de ha gyűlöli akkor azon kell lenni hogy tudjon váltani. Persze nem úgy hogy elmegy háztartásbelinek mert az butaság és elég naiv elgondolás hogy úgy minden jobb lesz.
2022. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!