Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláshirdetéseknél ez hogy...

Álláshirdetéseknél ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Meghirdetik az állást és nyitva hagyják x ideig, aztán akik ez idő alatt jelentkeztek, azokkal felveszik a kapcsolatot az x idő végén vagy folyamatosan visszajeleznek a jelentkezőknek?

Találtam egy pozíciót, ami 16-a óta aktív és nem tudom eldönteni, hogy ennyire nem találnak senkit vagy még nem is vették fel a kapcsolatot a jelentkezőkkel.



2022. jún. 27. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Engem volt, hogy másnap felhívtak hogy nem kellek. Olyan is volt ahonnan soha nem jeleztek vissza illetve ahol engem is meglepett, de hónapokkal később felhívtak.
2022. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húha, akkor ez nagyon kiszámíthatatlan. Köszi!
2022. jún. 27. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb helyen folyamatos a visszajelzés, illetve a hirdetéseket sokszor fix időtartamra teszik ki, pl a professionnál 30 nap ha jól emlékszem. Mivel a kiválasztás elég időigényes, ezért ha 06.16 óta van kint a pozíció, az még nem sok. Valakinek végig kell nézni az önéletrajzokat, előválogatni, időpontot egyeztetni a jelöltekkel (sokszor van második kör is), ami jó az érintett vezetőnek is, stb. Közben pedig tombol a nyár és mindenki szabadságon van.
2022. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Totál kiszámíthatatlan.
2022. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!