Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sértő a cukorka borravalónak...

Sértő a cukorka borravalónak ha kaját rendelek?

Figyelt kérdés

Készpénzzel akartam fizetni. Megrendeltem a kaját és annyi volt itthon, hogy a kaja ára és a borravaló. Kihozták és a futár pont annyit kért a kajáért amennyi volt nálam. Mondtam, hogy kevesebb volt a neten, aztán megmutatta a számlát meg mondta, hogy a neten is ki volt írva, hogy több.

Így nem tudtam neki képszpénzben borravalót adni és megkértem, várjon. Beszaladtam a konyhába és kivettem egy cukorkát a kosárból. Odavittem neki és mondtam ezt is vigye el. Erre mérges lett az arca, megfordult és faképnél hagyott.

Én nem akartam feldühíteni, de nem tudtam neki borravalót adni, mert minden pénz elment a kajára, de nem akartam azt se, hogy üres kézzel távozzon?

Mit kellett volna tennem?


2022. jún. 27. 17:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Végül is van szállítási költség, abban benne van az is szerintem, nem szoktam borravalózni 😉
2022. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
A cukorka nem pénz, itt rontottad el, ennyike.
2022. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Most ez kicsit olyan, mintha a főnököd azt mondaná, hogy év végén kapsz prémiumot aztán ad egy zsák krumplit.
2022. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem hagyd ezt a rendelgetős dolgot a francba, ha utána már nem marad 500 forintod sem. Velem is volt már ilyen hát visszafordultam és kerestem a tárcámban.
2022. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, sértő. Kb. ez az "illene valamit adnom, itt van az első sz., amit lekaptam a polcról"... abból nem lehet számlát fizetni, semmire nem jó kb. Akkor inkább mondd ezt, bocs, ennyi van itthon, szarul volt a netre kiírva.
2022. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg bunkó volt a futár.

Voltam futár én is, meg előtte vendéglátásban dolgoztam sokáig. És örültem volna a cukorkának. Karácsony előtt rendszerint kaptunk szaloncuktrot.

Jelenleg eléggé rossz körülmények közt dolgoznak a futárok, csökkentik a bevételeiket, lósz.ba se nézi őket a vezetőségük, túl sokan vannak túl kevés címre, és nagyon nem igaz, hogy félmilliókat visznek haza. Lehet, ezért volt kiégve az élettől a futárod, nem is a cukorka miatt :)

2022. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16, szintén zenész az átlag bolti eladó, tanár, mentős, tűzoltó, rendőr, és még sorolhatnám. Őket viszont nem jattolja senki. Hogy is van ez?
2022. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!