Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiégtem a munkában, hogyan...

Kiégtem a munkában, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Felmondtam a lélekölő munkahelyemen, aztán fel is vettek egy pénzben jobbra, de ez még több stresszel jár, itt ha nem mondok fel, akkor pár héten belül úgyis kirúgnak, mert konkrétan az agyam olyan, mintha csak díszlet lenne, hiába olvasom a céges dokumentációkat, egyszerűen nem fogom fel őket, nem tudok betanulni az új munkakörbe. Olyan fáradtnak érzem magam szellemileg, hogy ha egésznap csak aludnék az sem segítene.


Milyen munkát tudnék találni ilyen esetben? Muszáj valamit dolgoznom, mert hitelt és egyéb dolgokat fizetnem kell :(


2022. jún. 29. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Neked kell tudnod, hogy mihez értessz
2022. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
éjeliőr
2022. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért csináltam meg én is egy vagyonőr szakmát...kár hogy sehova nem kell.


Most itt a nyár el kell menni pihenni minél hamarabb, táppénz, vagy valami...ha lehetséges.

2022. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt jó lenne tudni mit dolgozol most,milyen végzettséged és tapasztalatod van.Ha nem akarsz ilyen nagy felelősséget,szellemi igénybevételt el lehet menni kb akármelyik betanított munkára,felszolgálónak,operátornak,egyszerű adminisztrátornak stb

Csak azok meg más miatt lesznek rosszak meg a hitelt nem fogod ilyen munkákkal egyhamar kifizetni nagy eséllyel.

2022. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Marketing és PR-ban dolgoztam. Sajnos ezen a területen dolgoztam csak, másban nincs tapasztalatom. Régebben két munka közt jelentkeztem raktárakba, gyárakba, de sosem kerestek.
2022. jún. 29. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!