Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kozszferaba az erettsegit is...

Kozszferaba az erettsegit is el kell kuldeni vagy csak eleg a szakkepzettseget igazolo dokumentum masolata?

Figyelt kérdés

Egy szakmat kovetelo allasra szeretnek jelentkezni. A szakmai vizsgam nagyon jol sikerult, ellenben az erettsegimmel, amit kicsit szegyellek is.. az lenne a kerdesem hogy az ilyen allasokra az erettsegit is el kell kuldeni vagy csak az eleg a szakmamrol szerzett papirt?

Ugy van irva hogy feltetel a középiskolai vegzettseg, szakiranyu vegzettseg.

Benyujtando iratok: iskolai vegzettseget igazolo dokumentumok masolata.

A szakma előfeltétele egyebkent az erettsegi. Tehat ha nem lenne meg, nem is tudtam volna jelentkezni az iskolába ahol ezt a szakmat kitanultam.


2022. júl. 1. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell az érettségi bizi is igen.
2022. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az szomoru.
2022. júl. 1. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem nézi, hogy hányas, ne aggódj.


Ha hamis lenne az érettségi, az már nagy baj lenne.

2022. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj nem hamis.😂 Sajnos mikor az erettsegi idoszak volt akkor velem eleg nehez dolgok tortentek, es baromira stresszes vagyok, tehat amit irasban hoztam azt szoban teljesen levittem.. Igy sikerult egy borzalmasan rossz erettsegit osszehozni, mikor tudom is magamrol hogy sokkal tobbre is kepes lettem volna. Annak ellenere a kovetkezo ket evben mikor a szakmamat tanultam a vizsgam 5-os lett, es a 2 evem is teljesen kituno. Az erettsegit viszont rettenetese szegyellem es ha lesz ra lehetosegem mindenkepp szeretnem javitani, csak attol felek picit hogy ezen fog mulni esetleg az allas.
2022. júl. 1. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen biztos nem. 😀


A bizi megvan. Tökéletes mindegy, hogy kettes vagy ötös, senkit nem érdekel rajtad kívül. No para

2022. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elkuldom. Azon lehet mulna ha egyaltalan el sem kuldom. Koszonom! :)
2022. júl. 1. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!