Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeden mennyire téma...

A munkahelyeden mennyire téma még a covid?

Figyelt kérdés

Itt rajtam kívül mindenki azonnal tesztel, amint egyet köhög, kapar kicsit a torka, vagy bármi "baja" van. Ha valakinek pozitív lesz a tesztje, akkor több százan mennek önkéntesen teszteltetni. Kb én vagyok hülyének nézve, mert nem akarom, hogy a sok pozitív teszt miatt vissza vezessék a kötelező ffp maszk hordást, miközben senkinek nincs már komolyabb baja a vírustól, a legdurvább az enyhe láz volt az utóbbi hónapokban. Nem hiszek a laposföldben, gödény videókat sem nézek, de egyszerűen nem bírom felfogni, miért nem engedik már el az emberek ezt a témát. Nem akarom az egész életem korlátozások közt leélni, csak azért, mert sok a pozitív tesztes """"beteg"""". Ja és a legjobb, ha bármilyen bajod van, de negatív a teszted, akkor természetesen nem probléma, ha bemész dolgozni 😀

Én vagyok a hülye, vagy ez lesz a normális ezentúl? Esetleg csak nálunk van így?



2022. júl. 1. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk kábé semennyire.

Mióta nem ezzel van tele a média, az emberek nagyobb része is tojik rá.

Csakhát annál erőltetettebb lesz, ha ősztől esetleg a kormány úgy dönt, hogy megint elkezdi a maszkolást, a korlátozást, a pánikoltatást és a "vegyékfelakövetkezőoltást" kampányt.

2022. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire. Lexarjuk már. Csak úgy emlegetjük fel maximum, hogy "amikor covid volt, akkor...". Úgy ennyi.
2022. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire.
2022. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

"de egyszerűen nem bírom felfogni, miért nem engedik már el az emberek ezt a témát"


Ez sokaknak egy kánaán volt a nyomorúságos életükben:


1, nem kellett bejárni dolgozni, ahol lehetséges volt otthonról


2, hősök lehettek anélkül, hogy bármi érdemlegeset tenniük kellett volna - elég volt a kanapén dögleni szros gatyában


3, facebookon mehetett a lájkvadászat és az okoskodás


4, bemárthattak másokat, pl. mert kimentek az utcára sétálni


5, nagyon jó kifogás volt a menekülésre, a problémáik szőnyeg alá söprésére


Ezekből a menekülés opció még mindig nagyon népszerű. Egyik kollégám folyamatosan így van otthon, hetente "lebetegszik" és a covidra fogja. Ennyire sz.r immunrendszerrel már a föld alatt lenne.

2022. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Most épp 3 kollégám covidos. Nem téma de sajnos aktuális még mindig.
2022. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

turizmusban dolgozom, maximum akkor téma, amikor valamelyik redvás orvos sápítozik egyet valami újságnak, mert jó dolog a mocskok haláláról fantáziálni, még ha tudjuk is hogy nem döglenek meg.

nem igazán tudom mitől kéne "témának" lennie a megfázásnak meg a szénanáthának.

2022. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk már rég elfelejtett dolog a covid. Egy kis maszek vállalkozásnál dolgozom.Mikor nagy felhajtás volt a világba akkor se csináltunk nagy ügyet belőle, csak az alapvető higiéniai szabályokat tartottuk be, maszk nélkül.Volt kollégám aki kontakt volt és pozitív tesztet produkált, otthon maradt 2 hétig.

Most meg mindenki lesz.rja.

Mióta nincs jelen a covid a médiába, azóta nincs jelen az életembe se...egyáltalán, semmilyen formában.Bárhova is megyek!

Mondjuk kórházba, orvoshoz nem járok...de fogalmam sincs pl. hogy oda kell-e maszk.

A média megbetegíti az emberek agyát! Nagy hatalom...nem véletlen hogy a kormány is sok időt és energiát fektetett abba hogy a médiát nagyon nagy százalékban uralják!

2022. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Semennyire szerencsére.


De a média agymosása maradandó károsodást okozott az emberek agyában. Egy csomó ügyfelünk még mindig retteg, hordják a maszkot, hisztiznek, hogy nem fertőtlenítjük az átadott tárgyakat. Van, aki annyira fél, hogy személyesen már nem is jön. 😒

2022. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Itt semennyire, de regen se erdekelt senkit
2022. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
6: Redvás orvos megmenti a tyúkszaros életed ha úgy van, ha ér neked annyit.
2022. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!