Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, hogy megkedvelj...

Mit csináljak, hogy megkedveljenek a munkatársaim? Mindent megteszek, de érzem, hogy ellenem vannak.

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem, 25 éves nő vagyok, a kollégáim is mind nők. Kezdettől fogva igyekeztem mindenkinek a kedvében járni, néha viszek nasit mindenkinek, a lehető legtiszteletteljesebben beszélek mindenkivel, a munkámra nagyon odafigyelek, szóval tényleg nagyon igyekszem. Sajnos van két nő, felőlük érzem az ellenszenvet, a mosdóban meg hallottam, hogy kibeszélnek, próbálja az egyik nő ellenem fordítani a többit, nagyon hülye pletykákkal, meg bármit csibálok az nem jó nekik. Ha más nem hallja, ő nem köszönnek vissza. Ha beszélek az, ha csendben vagyok az, a hajammal is gondja van, a bőrszínemmel is(elég sápadt vagyok). Miért van ez és mit tehetek ellene, hiszen tényleg próbálok úgy viselkedni, hogy abba ne lehessen beleállni, semmi olyat nem tettem amitő ennyire utálniuk kellene. 3 hete vagyok a cégnél... Nagyon szeretném megtartani a munkahelyemet.

2022. júl. 1. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Ne szívd mellre!

Minden csoda 3 napig tart, majd megszoknak. Minden munkahelyen így van ez általában, hogy az újat górcső alá veszik és beszélnek róla.

Az atomkutatóban és a gyártósoron is, legfeljebb a stílus más.

2022. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha sok nő van egy helyen egyet muszáj kikezdeniük. Vagy szemtől szembe vagy a háta mögött. Éppen te lettél az.

De amúgy a korod is közrejátszik ha a többi nő idősebb nálad jóval.

2022. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
"Kezdettől fogva igyekeztem mindenkinek a kedvében járni" na ezt kezdésnek el is hagyhatod. Bully személyiségek, csak a kiállás fogja megoldani ezt a problémát.
2022. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanigy vagyok, csak annyi, h en 30 vagyok, nem 25. de minden mas stimmel. Honapokig probalkoztam, ahogy te is, olyasmiket csinaltam, megsem lett jobb. Persze neked meg lehet, de en pl augusztusban mar uj helyen kezdek.
2022. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A nők nőkkel nem tudnak egymással meglenni, így ne is igyekezz velük jóban lenni.
2022. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen kolléganőm, jól megszégyenítettem mindenki előtt, azóta hozzám sem mer szólni, pedig előtte nagy volt a pofája, ha engem kellett kibeszélni.
2022. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazat adok a 6-osnak, annyi kiegészítéssel, hogy ezzel azért várd meg a próbaidő végét!
2022. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel. Ha semmi okot nem adtál rá (bár megjegyzem, ha adtál volna, akkor sem ez lenne a megfelelő elintézési módja a dolognak részükről ennyi idősen...), akkor a legjobb, amit tehetsz, az az, hogy leszarod őket. Valószínűleg valamiért irigyek rád, vagy csak bepróbálkoznak, hogy meddig mehetnek el nálad, mivel te vagy a "friss hús". Szerintem semmiképp sem szabad becsicskulni nekik. A tisztelet add meg mindig, de a seggüket nem kell kinyalni. Foglalkozz inkább a normálisakkal. Ha ők látják, hogy kedves, aranyos, dolgos vagy, akkor szerintem hiába mond a két okostojás bármit, úgyis mindenki inkább a saját szemének hisz.
2022. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!