Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyértelmű hegek a fiatal új...

Egyértelmű hegek a fiatal új kollégán. Rákérdeznél?

Figyelt kérdés
21 éves srác, a bal alkarja tele van durva nagy sebhelyekkel, egyértelmű öngyilkossági kísérlet lehetett, de nem mostanában (gondolom) mert a hegek fehérek. Te rákérdeznél, hogy mik azok/ miért csinálta? Egy másik kolléga tőlem kérdezte, hogy rá merjen e kérdezni, meg mi van ha bolond a gyerek stb., de elhajtottam, hogy nem tudhatjuk mi volt/ van a háttérben, és tapintatlan lenne így letámadni rögtön. A munkaruhánk rövidujjú ezért láttuk, hiába próbálja szegény takargatni.
2022. júl. 2. 20:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

Tapintatlan, bunkó dolog.


Ettől senki sem lesz bolond. Nekem is van egy 4 évem hegem. Akkor ez tűnt a legjobb megoldásnak, de már nagyon rég volt. Nem akarom, hogy arról ítéljenek meg, amit 4 éve csináltam.

2022. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%
Mégis miért kérdeznétek rá??? Munkatársak vagytok, nem legjobb barátok. Semmi közötök nincsen az ő magánéletéhez, hogy min ment/megy keresztül! Ti sem örülnétek, ha a ti magánéleteteken pletykálkodna az egész munkahely, nemde?
2022. júl. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%
Mert mi közötök is van hozzá?
2022. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
39%

Kerüljétek el! Az ilyen ember veszélyes is lehet. Nem érdemes vele még szóbaállni sem. Amiatt nem szabad elítélni senkit, ha mentális betegsége van, ha viszont ilyen baromságot csinál valaki, arra nincs mentség.


"Nem akarom, hogy arról ítéljenek meg, amit 4 éve csináltam."

Előbb kellett volna gondolkozni. Ráadásul amit négy éve csináltál, az is te vagy, akkor is, ha nem tetszik.

2022. júl. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36%
Igazad van... Mélyebbre kell taposni a szerencsétlent
2022. júl. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%

#15.

Aki szándékosan mutogatja a hegeit, az egy szánalmas alak, aki így akarja felhívni magára a figyelmet. Akinek valós problémái vannak, az nem hirdeti ilyen módon.

Nem kell beletaposni, csak jobb, ha mindenki elkerüli, a saját érdekében. Az ilyen emberek rendszerint ön-és közveszélyesek. Nem véletlen, hogy pszichiátrián kezelik őket.

2022. júl. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%

#16


Mert miért is szándékos mutogatás az, ha nyáron olyan ruhában van (rövidujjú), amit az évszak megkíván?

2022. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
41%

#17.

Aki baromságot csinált, az takarja is el! A tetteinkért vállalni kell a felelősséget.

Ha pedig kihívóan mutogatja, akkor ne sírjon a szája, ha rákérdeznek, hogy mik azok a hegek a karjain.

2022. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%

#14. Húha, te nagyon kész vagy pali. :D Egy ismeretlenbe így beleállni!


Történt, ami történt 4 éve, de jelenleg szerintem neked van nagyobb szükség szakemberre. :)

2022. júl. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
45%

#19.

Én nem tagadom, nekem is vannak problémáim, de ettől függetlenül SOHA nem tettem kárt magamban, ugyanis én nem vagyok sem ön-, sem pedig közveszélyes.

Látom, veled még mindig nincs rendben valami, hogy ezen így megsértődtél. Viszont aki életben van még, az bizony nem gondolta komolyan az öngyilkosságot soha, hanem egyszerűen csak szereti a figyelmet. ;)

2022. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!