Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok erről?.

Mit gondoltok erről?.

Figyelt kérdés

4.hetes diák gyakorlaton vagyok.egy boltban.ès nincs olyan nap hogy a főnököm ne ordítson valamièrt (nő). A családi problèmáit a munkahelyre hozza.ès soha nem tetszik neki semmi.ráadásúl kedv ember is.èn mindezt hidegen hagyom, és lassú tempóban csinálom a dolgom hogy addig is teljen az idő mert utálom a monotonitást. de nagyon idegesít az ahogy sokszor másokkal beszél. Volt mikor felemelte velem a hangját.ès csak egy hajszál választott el attól hogy beszóljak neki ès elmagyarázzam neki hogy attól hogy ő főnök semmi joga nincs így viselkednie. Velem nem kiabált még egyszer sem.mert èszrevette hogy ezt nem tűröm.a többiek persze hallgatnak.A tervem az hogy a hátralèvő 2 hètben ugyan olyan lassan fogom végezni a munkám, és nem foglalkozom vele,vagyis magasról letojom mit is mond.de csak azèrt hogy aláírja a 4-hetem.


Gondoltam csak megosztom veletek,hogy ti se hagyjátok magatok.Ha nekem most nem kellene ez a 4 hèt,simán kiosztanám,de az is biztos hogy amint aláírta a papírt elmondom a kis vèlemènyem.


18/L


2022. júl. 3. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez nem is egy kérdés hanem csak kiírtad magadból.


Amúgy semmit, nyeled vagy elmész.

2022. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Édes csillagom, marha kemény vagy 18 évesen, mikor anyuék tartanak el és semmi komoly tétje a dolognak. Nem kéne osztani az észt az iskolapadból felnőtteknek, akiknek nem a hétvégi bulika függ a melótól, hanem a komplett megélhetésük. Na de annnnyira mégse vagy tökös manci, mert ahhoz nincs elég vér a pucádban, hogy most megmondd a tutit.

Egyébként meg cseszel dolgozni, szándékosan héderezel. Senkit nem érdekel, hogy te mennyire bírod a monotonitást (ami amúgy még nagyobb monotonitás, ha nem csinálsz semmit), ha nem tetszik, nem kell ott dolgozni, sőt oda se kellett volna menni. De nehogy azt hidd, hogy egy felnőtt vállalkozó majd egy kis 18 éves csitrit nem mer kiosztani, ha átlépi a határt, mert az “nem tűri”. 😂

2022. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Beválasztottál a legalulfizetettebb melóba, grat. Amúgy vidéki vagy? Tudsz máshová menni dolgozni majd, ha itt elkönyvelnek lassúnak és nem vesznek át állandóra?

Lehet büntetni a főnit, csak magaddal fogsz kiszúrni lol :D

2022. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2.dik válaszoló, nem èdesanyámèk tartanak el.mióta csak az eszemet tudom dolgozom.Kiskorom óta.Bulika?, 18 èves vagyok ès mèg egy buliban sem jártam.Nem is akarok.Tanultam/tanulok, és dolgoztam, otthon vezetem a háztartást.ès szinte egyedűl èlek.Csitri?, én pont nem az az ember vagyok akit ennek lehetne nevezni.Mivel tudod nállunk vannak szokások.de ezt most minek is magyarázzam neked. a lényeg az,hogy ha nem ismersz valakit,ne itèld el,ès rágalmazd meg.cseszek dolgozni?,èn csinálok szinte mindent.Agyon dicsèrnek,de ezt is minek bizonygassam.ha a komplett megèlhetèsem függne akkor is megmondanám. Ha pedig nem tudsz tisztelettel írni, és azthiszed hogy ezzel nagyot mondtál,csak sajnállak,sajnállak hogy tèged nem tanítottak meg arra hogy bárki legyen is az, add meg a tiszteletet.


További szép estét!

2022. júl. 4. 00:00
 5/8 A kérdező kommentje:

#3.


nem igazán èrdekel ha elkönyvelnek.Mivel nem ebben fogok elhelyezkedni.Teljesen más terveim vannak.ez csak azért szüksèges mert az iskola kèrte.ès ez volt a legközelebbi, és az utolsó opció.

2022. júl. 4. 00:07
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Nyuszi, nem érdekel a mártírkodó privátod. Eltartod magad, persze 😂 Mint itt mindenki a gyakorin már 12 éves korától kezdve. Mondjuk otthon laksz, ami nem baj, csak akkor ne add elő, hogy te mennnyire önálló vagy, mivel nem kell albérletet, hitelt, számlákat fizetned, míg a felnőtteknek sajnos igen meg gyakran gyereket is nevelnek mellette vagy épp idős szülőket látnak el. Alap, hogy otthon kiveszed a részed a házimunkából ennyi idősen, pláne, ha a szüleid annyit dolgoznak, hogy otthon sincsenek szinte.

Tiszteletről te itt ne papolj, miközben baromira nem vagy tisztában a helyeddel a világban, igen, CSESZEL dolgozni (kerek-perec leírtad, hogy direkt lassabban csinálsz mindent, mert neked nem tetszik a meló). Mit képzelsz magadról? Szidod a főnököt is, miközben neki köszönhetően van perpillanat munkád (ugye egy 18 éves, frissen érettségizett/szakmázott az nagyon kelendő a munkaerőpiacon), ami állítólag szörnyű, valamiért mégsem mersz keménykedni. Miközben még büszke is vagy rá, hogy nem végzed rendesen. Ezek után ne neked álljon feljebb, hanem örülj, hogy nem rúgtak ki. Máshol ezt a hozzáállást nem fogják tolerálni. Itt annyira jelentéktelen vagy, hogy nem érdekli a nőt, mit csinálsz, csak menjél már el, ő meg aláírja a papírodat és felveszi a támogatást a diákmunkások után. Nehogy azt hidd már, hogy komolyan be van tőled, egy csitritől tojva és “nem mer” kiosztani, mert te “nem tűröd”. Vicces 😂

2022. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na aztán te kemény vagy,Anonim felhasználó.🤣🤣🤣🤣 köszi, feldobtad a napom.
2022. júl. 4. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:

De arany bogaram, játszod magad hogy "Szép estét!" És még folytatod...

Fogd már fel hogy dedó amit csinálsz, de hisztizzél 2 hét munka után.



Ja ez kimaradt, így leszek hiteles, menő "🤣🤣🤣🤣".

2022. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!