Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 26 évesen azért nem dolgozo...

Ha 26 évesen azért nem dolgozok (és nem is tanulok meg semmi) mert nemrég kitettek a munkahelyemről és nem találtam még másikat, amiatt nem vagyok szánalmas meg gáz?

Figyelt kérdés
Pár napja tettek még csak ki előtte dolgoztam, meg az egyetemet is nemrég végeztem el. Így most kb. semmit se csinálok csak munkát keresek
2022. júl. 4. 02:51
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem úgy működik, mint a szocializmusban, hogy ha nincs munkád, azonnal találnak egyet.
2022. júl. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem vagy az. Keresed a munkát, és előbb-utóbb meg is fogod majd találni remélhetőleg, és akkor majd újra tudsz dolgozni, és talpra áll az életed, minden rendben lesz!

2022. júl. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha keresed a munkát, akkor nem. A munka keresés nem szánalmas :)
2022. júl. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem szánalmas.


Szakmádtól is függ, mennyire könnyű munkát találnod, de, ha keresed a lehetőségeket, az nem szánalmas.


Előbb-utóbb találni fogsz magadnak munkát, ha elég kitartó vagy.


Ha nagyon kell a pénz, akkor muszáj olyan munkát is megpróbálni, ami nem szakterületed, ill. egyszerűbb elvégezni, ellenkező esetben jobban tudsz válogatni.

2022. júl. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Merre felél laksz? Azért kérdezem, mert ha Budapest fele, akkor tudok segíteni.
2022. júl. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem kellemes az élethelyzet - senkinek, - amit éppen megélsz, de az nem fogja előrébb vinni az ügyedet, hogy interneten véleményezteted ezt a helyzetedet vadidegen emberekkel!

Javaslom, vegyél erőt magadon és próbáld meg minél hamarabb számodra megnyugtató módon rendezni a saját problémádat!

2022. júl. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Viszonylag piacképes iparágban 2 hónapomba került munkát találnom. :) Más területeken fél év is lehet, főleg egy pályakezdőnek.


Jelentkezz, interjúzz sokat, semmi baj az ilyen átmeneti időszakokkal. Akkor szokott baj lenni, mikor valaki alibinek használja. Exem például tipikus anyuci szeme fénye volt, mikor kirúgták a munkahelyéről, álláskeresés címszó alatt beadta a jelentkezését összesen 5 helyre, abból kettőnél kapott ajánlatot, de egyiket sem fogadta el, mert az egyik keveset fizet, a másik meg túl messze van. És ez volt a fél éves teljesítménye. 😂 Na, ez a szánalmas, nem az álláskeresés.

2022. júl. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Katona Dius ***** válasza:
17%
Ha pár nap alatt nem találsz azonnal munkát az nem gáz. Ha fél évig,évig nem találsz,ott már gond van.
2022. júl. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%

Vanak időszakok amikor eleve neház is munkát találni. Bár most sokhelyre keresnek, csak kérdés, hogy mit vagy hajlandó elvállalni, meg mennyiért, mert hiába van diplomád ha csak a mekiben tudsz elhelyezkedni. De a kétkezi munka nem szégyen pláne ha fizetni kell a számlákat.

Volt, hopgy én se találtam munkát, pedig keresett szakmám van, csak éppen karácsony környékén sehol nem volt felvétel, január végén találtam munkát. Most meg napi 2-3 állást küld a Profession.

2022. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Munka az rengeteg van mindenhol. Csak nem biztos, hogy például megfelelő mindenki számára. Szóval, ha nagyon akarnál már holnap dolgozhatnál.
2022. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!