Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A munkahelyem miatt nincs...

A munkahelyem miatt nincs időm edzeni, nyáron lesz 1 éve hogy nem edzek de nemrég lementem a terembe és az erőnlétem megmaradt semmivel sem lettem gyengébb ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Igaz erősebb sem lettem de ez érthető

Fizikumom csak annyiban változott hogy a rossz étrend miatt zsírt szedtem fel, és olyan "puhább" lettem vagy hogy mondjam


2021. ápr. 28. 23:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lehet elotte se voltal eros csak atlagos
2021. ápr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Mit dolgozol? Mi a melód?
2021. ápr. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12 oranal nemhiszem h tobbet melozol. Max vendeglatasba 14 kb. Vagy 24-48 orkent. Esetleg ha kamionos vagy bar ok is edzenek pihenokben. Mi 14 oras melo elott is edzettunk hajnalba minden nap kb .
2021. ápr. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
milyen voltál egy éve ?
2021. ápr. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Az a gond, hogy megint itt egy kérdés, amiben semmi pontos információ nincs. erre Hogy válaszoljunk? Mit jelent az, hogy nem változott az erőnléted egy év alatt? Mi az, hogy erős maradtál? Mennyire voltál erős előtte? Hány kiló vagy, hány kiló voltál egy éve, mennyivel nyomtál fekve, mennyivel guggoltál, mennyivel húztál fel? Számtalan kérdés...

Lehet, hogy tényleg nem számítottál erősnek egy évvel ezelőtt sem, szimplán csak volt egy átlagos erőnléted, ami az egy év alatt nem változott, stagnált, nem lett se jobb, se rosszabb, ezért érzed azt, hogy a fizikumod ebben a tekintetben megmaradt.


Azt is tényleg jó lenne tudni, hogy mi a munkád, mert lehet ez sok mindenre választ adna. Én 6 évig pultoztam egy kocsmában, mellette pedig hetente ötször konditerembe jártam. 6 év után otthagytam a vendéglátást, és elkezdtem kőművesként dolgozni. 4 évet húztam le kőművesként, hétfőtől-péntekig 12 óráztam, mellette tudtam étkezni, de nem megfelelő mértékben, ráadásul műszak végére bőven elfáradt a nehéz fizikai munkától az izomzatom annyira, hogy meló után már ne akarjak elmenni konditerembe. Nem is lett volna értelme, mert semmit nem tudtam volna regenerálódni a műszakok között.

4 év után offoltam a kőműveskedést, és irodai munkát vállaltam. 4 év kihagyás után visszatértem a konditerembe, és nagyobb súlyokkal tudtam szériázni, illetve egy ismétléses maximumokat csinálni, mint előtte, 6 év edzés után. Ez azért van, mert a fizikai munka karbantartotta, megedzette a testemet és fejlesztette a funkcionális erőszintemet. Bőven nincs olyan esztétikus fizikumom most, mint 6 évnyi konditermezés után, de sokkal erősebb vagyok, az tuti.

2021. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#5 Valoszinuleg te sem voltal eros 6 ev edzes utan ha igaz amit leirtal. 🙂
2021. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

6 év után 95 kilóval nyomtam fekve (4x6). Most a visszatérés után 100 kilóba nyomok 4x6-ot, de törekszem a 4x8 szabályos ismétlésre. Guggolni 120 kilóval nyomtam előtte, most 130 kilóval mélyebbre megyek, mint 6 év után.

Az erő szerintem rohadtul relatív.

2021. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hat az nem olyan nagyszam max ha 70 kg vagy
2021. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76 kg voltam akkor, most 71-72 vagyok.
2021. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
6 evig rosszul edzettel, a termeszetes tesztoszterontermeles es izomeretseg effektivebb volt mint az edzesed. 6 ev normalis edzes utan ha 75 kg korul vagy, akkor is illik egy 4x10-es 100-as szeriat letudni.
2021. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!