Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit szoktatok hibázni egy...

Mennyit szoktatok hibázni egy új munkahelyen az elején? Küldtek már el titeket próbaidő alatt?

Figyelt kérdés

Totál kétségbe vagyok esve. Volt már ennél komplexebb munkaköröm is, amiben simán boldogultam, most meg totál szerencsétlen vagyok.

Alapból nagyon nehezen megy most a betanulás valamiért. Próbálok 100%-ban ott lenni, de így is állandóan kérdezgetek utólag, meg bizonytalan vagyok mindenben. Ráadásul ma elég nagy hibát vétettem. Vagy 3 óra volt, míg kollégámmal helyrehoztuk. Azt hittem elsüllyedek szégyenemben. Próbaidőn vagyok még, és szinte biztos vagyok benne hogy el fognak küldeni ezek után. :( Már most elkezdtem nézelődni biztos ami biztos. Veletek történt már hasonló?



2022. júl. 4. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A legrövidebb idő gyárban annyi volt nekem,hogy reggel elkezdtem aztán az első szünetben már mehettem is föl az irodába,hogy leszámoljak.
2022. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1. Ezt hogy csináltad? :D
2022. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
2.:Úgy hogy alapból másnaposan mentem be,közben iszogattam a vodka narancsot a flakonomból.A munkahelyen pedig találtam hígítót,két zacskóba öntöttem magamnak belőle,elbújtam és elkezdtem szívni.Utána a terepgatyám két oldalsó zsebébe betettem őket,az egyik kilukadt,de én nem érzékeltem,mert megint be voltam rúgva.Viszont mások észrevették,mivel elég erős szagot árasztottam,szóltak gondolom a műszakvezetőnek,ő pedig nekem,hogy mehetek föl aláírni a papírokat.
2022. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fognak elkuldeni, ne stresszelj! Mindenki hibázik, aki dolgozik. Mi a garancia, hogy a másik helyen nem fogsz? Új hely, nyilván ezért vagy bizonytalan, meg kell szokni. (nem megszokni ahogy en tettem)
2022. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!