Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Én vagyok fordítva bekötve...

Én vagyok fordítva bekötve vagy szerintetek is a srác a hibás?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy azonos korú csaj meg srác és a srác minap valamilyen okból letapizta a lány fenekét mire az lekevert neki egy hatalmas pofont. Most kb.mindenki a csajt szídja, hogy ilyet nem lehet, hogy megüt valakit a munkahelyén, de olyat lehet, hogy megfogod a fenekét? A srác amúgy is nyomult a csajra, sokszor "szerelmemnek" hívta, amit kívülről én úgy láttam a lány amúgy sem viszonzott, de amúgy nem tudom. Láttam az esetet, de csak annyit, hogy beszélgettek és mikor a lány megfordult a srác kvázi alányúlt, mire repült a pofon aztán nagy kiabálás. Most elvileg HR-es ügy lett belőle és simán lehet, hogy mindkettőt kirúgják, de én komolyan nem értem, hogy miért a lányt okolják mikor szerintem az akaratlan tapizás nagyobb bűn, mint a pofon, hisz ha nincs a nyúlkálas, nincs pofon se. Ti hogy gondoljátok?
2022. júl. 7. 15:11
1 2 3
 1/24 Drakula ***** válasza:
93%

A srác a hibás, ez szexuális zaklatás.

A pofon (ami testir sértés) csak pillanatnyi reakcio volt rá.

2022. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Drakula ***** válasza:
89%
*testi
2022. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
A srác a hibás. A lány ösztönösen pofán b*aszta, amit tökéletesen megértek. Viszont ha nagyon hivatalosak akarunk lenni, akkor mondhatjuk, hogy a lánynak nem így kellett volna lereagálnia, hanem kulturáltabban, de ki az a hibbant, aki ilyenkor nem b*assza pofán a retket, aki alányúlt?
2022. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Katona Dius ***** válasza:
96%
A srác is számon kérhető,mert szexuális zaklatás. Ha a nőnek lesz ebből bármi baja,kirúgják,fegyelmi akármi,akkor a cég is perelheto,mivel "pártolja a szexuális zaklatást,az áldozatot bünteti"
2022. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Hármassal értek egyet.

Oké, rendben, a csaj is kezelhette volna kulturáltabban, neki max szóbeli figyelmeztetést adnék, a "rend kedvéért", bár valahol megérthető a pofon szvsz.

A srácot kirúgnám azonnal.

2022. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom a HR pontosan mit reagált vagy mit fog, de a munkatársak közül, akik beszéltek róla mind a lányt okolták és már kezdtem azt hinni, hogy velem van a baj. Elvileg a főnökünk is azt mondta, hogy hibázott, amiért megütötte és nem "csapatjátékos", aki ilyet tesz. Érthetetlen számomra, hogy a srácról meg senki se mond rosszat, kisebb túlzással még áldozatnak tartják, hogy biztos a csajtól kapott önbizalmat a nyúlkáláshoz.
2022. júl. 7. 15:32
 7/24 Katona Dius ***** válasza:
91%
Azt a világot éljük,ahol még mindig megy az áldozat hibaztatás nemtől függetlenül. Mindig az áldozat provokálta ki.
2022. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Shaddark ***** válasza:
94%

Elképesztő, mik vannak.

A srác örülhet hogy csak egy pofont kapott (meg remélhetőleg kirúgást) és nem a lány papája / pasija várja a cég előtt...

Remélem amúgy hogy ők sem gondolják ezt komolyan, csak valószínűleg a főnök védte be és senki nem mer mást mondani / gondolni, csak ezért tartják a lányt hibásnak.

Mert ha tényleg akkor nagy gond van ott a fejekben...

2022. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Biztos a fiú nyal a főnöknek azért pártolja őt mindenki

Vagy kitalált valamit hogy mentse magát

A lány helyében azonnal cselekednék

2022. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos #7-nek van igaza. A társadalom igen nagy része, főleg kis hazánkban még mindig ott tart, hogy a nőket nyugodtan lehet fogdosni, ez csak ártalmatlan flörtölés/ vicc. A kérdésre válaszolva, teljes mértékben a srác a hibás. A nőtől a pofon lehetett egy teljesen logikus üss vagy fuss (azt hiszem ez a magyar neve) reakció is. Vagy az is lehet hogy korábban volt szexuális traumája, és amiatt ütött rögtön. A pasit jobb helyeken nem hogy kirúgnák, de fel is jelentenék szexuális zaklatásért.
2022. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!