Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 2 hét alatt ott hagyom a...

#Mimiko kérdése:

Ha 2 hét alatt ott hagyom a munkahelyem, az gáz ugye?

Figyelt kérdés

Nem lenne rossz maga a munka és munkatársak, de amikor jelentkeztem akkor nem arra a pozícióra, amire felvettek (asszisztensnek jelentkeztem)

És a mostani feladataim nagy része nem lenne rossz, de a legfontosabb részét nem tudom csinálni (házalni). Szerintetek mit csináljak?



2022. júl. 11. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló volt a helyzet, és ez nekem sem ment. Vártam, hogy kirúgjanak :D hogy ez nekem nem megy, de nagyon bízott bennem a főnök. Végül én mondtam fel próbaidő alatt, mert nem akartam a magam és az ő idejét sem húzni. Ebből ne csinálj problémát, válts időben, ha úgy érzed, nem az igazi. Előbb találsz olyat, ami beválik. (Én ahova ezután mentem, ott dolgozom most már 9. éve.) Itt is vannak új kollégák, akik akár aznap vagy 3 nap múlva mondtak fel, van aki kihúzza a két hetet is, van aki 2 év után vált. Mindenkinek szíve joga. Ne féltsd a lelküket, túlélik hidd el, pláne ha ilyen a meló, biztos gyakori a felvétel, megszokták h jönnek-mennek. Magaddal foglalkozz, hogy Neked mi a jó.
2022. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy nem tudod csinálni? Nincs bőr a képeden ahhoz, hogy nyúzd az embereket, hogy vegyenek x terméket?

Az ilyen "munkát" általában MLM rendszerben (lehet/kell) végezni, és aszerint kapod a jövedelmedet, hogy hány embert tudtál rávenni a belépésre, meg ők hányat vettek be, és a belépés után milyen egyéb forgalmat csináltak.

Ehhez nyilván mind-mind pénz kell, semmi sincs ingyen, és tökmindegy, hogy fazekakról, edényekről beszélünk (Zepter), vagy mindenféle háztartási szerekről (Amway), vagy bármi egyébről.


Én ezt - megmondom őszintén - nem is tekintem munkának, csak legfeljebb olyan, elsősorban kiegészítő pénzkereseti lehetőségnek, amit ha valaki nagyon felfuttat, akár főállásban is lehet csinálni

2022. júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen helyet kerülni kell. Tipik forgatókönyv: irodai melót hirdet, asszisztens vagy adminisztor, aztán behívnak, de közlik, hogy már az a pozi nem elérhető, de tudnak adni hasonlót. És itt csöppensz bele egy értékesítői munkakörbe, amit nagyon sokan nem akarnak és nem is tudnak csinálni. Asszisztensi munka nem is volt az a csali. Nem dőlnek a kardjukba, ha felmondás, de te leszel hibáztatja, hogy ennyire nem vagy kitartó... Stb. Ahhoz jól értenek, hogy az ember önbecsülésébe tapossanak, de le kell őket szarni, csak pszichológia, hogy ott tartsanak. Ha nem hozod a kellő számokat, amúgy maguktól is kiraknak.
2022. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 drummer33 válasza:
0%
Igen, gáz. Érdemes várni, hátha később ismét lesz lehetőséged megpályázni azt a pozíciót.
2022. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen házalós (akár telefonon) munkát nem érdemes csinálni, ez nem munka. Legyen inkább valamilyen szakmád.
2022. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!