Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen sütit szokás bevinni...

Milyen sütit szokás bevinni munkahelyre utolsó munkanap?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy felmondtam a munkahelyemen és hát itt szokás sütit illetve üditöt vinni, ha távozol illetve kedveltem is a munkatársaimat, de őszintén fogalmam nincs milyen sütit kellene vinnem. Se én, se a családom nem valami sütőgetős típus így mindenképpen vásárolt/rendelt süteményre gondoltam

2022. júl. 12. 12:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#8

Igen, ide tart az emberiség, hogyha valakinek valamivel kapcsolatban nincs tapasztalata vagy nem tud/ért valamit akkor feltesz névtelenül egy kérdést egy erre kitalált oldalra. Komolyan nem értem, hogy ez egyesek szerint miért probléma.

2022. júl. 18. 09:26
 12/13 anonim ***** válasza:
6-7, nektek mi bajotok, utálnak a kollégák vagy mi?
2022. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem bajom van csak tényleg süllyed az emberek szellemi szintje. Amikor felmondtam vagy valami irodás buli volt nem álltam le ilyen fasságokon filózni, mentem, vettem bolti sütit ami jól nézett ki és nem volt drága és cső. :D Komolyabb dolgokon probémáztam, nem ezen. :D
2022. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!