Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetértetek azzal, hogy a...

Egyetértetek azzal, hogy a home office csak akkor jó (legalábbis lakás/ház beosztás szempontjából), ha a lakásban/házban van külön dolgozószoba?

Figyelt kérdés
Persze ha nem egyedül lakik az ember.

2022. júl. 13. 01:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
7%
Igen, egyértelműen szükséges van rá. Még na kell egy nagyobb lakás, menjél venni, ha homeofficeban egész biztosan telik rá.
2022. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez kicsit olyan, hogy aki dolgozik, az mindenhol dolgozik, aki meg nem az úgyis talál kibúvót.


Ettől függetlenül én szeretem elválasztani a melót az otthontól, így ha otthon dolgoznék akkor is jó lenne vagy egy külön szoba (ha van család mindenképpen) vagy minimum egy dolgozó sarok.

2022. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem szükségem lenne egy külön dolgozószobára ahhoz, hogy normálisan funkcionáljak. Már az egyetem során is mindig szenvedtem, ha a szobámban kellett tanulnom.
2022. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem még ami kell, az maga a kimozdulás. Az út.


Most közel lakom munkahelyhez, de komolyan mondom nem szeretem. Nincs meg az átmenet, kocsiba szállok, 5-10 perc és otthon vagyok. Néha elmegyek haza gyalog, a meló helyen hagyva a kocsit, közel 1 óra séta másnap reggel meg séta befelé.


Korábban kocsival 20-30 percre laktam, az úgy jó volt, megvolt az átmenet, az utazás.

2022. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%
Nekem jó a home office. Elég munkakezdés előtt 5-10 perccel felkelni, hatékonyabban dolgozok, mert nincs körülöttem zaj, csönd van körülöttem ebéd közben és utána nyugodtan tudok ügyeket intézni vagy sétálni, naponta csinálhatok felnőttes dolgot egyedül amit nem részletezek, de ekéggé feltölt energiával (ma kétszer is sikerült), munka után elmehetek egy nagyot sétálni vagy filmet nézhetek vagy intézhetek ügyeket, semmihez sem vagyok kimerült és ha nincs munka, tudok haladni a házimunkával is. Home officeban a hétköznapok is eseménydúsak, irodába bejárva meg monoton volt, 5 napon át kelek, bebumlizok, dolgozok, hazajövök, összeesek, majd jön a hétvége, ami elrepül.
2022. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Vicces, hogy lepontoz a sok mocskos proli egy SZUBJEKTÍV véleményt.


Lepontozhattok prolik, ettől számomra még fontos dolog, hogy legyen egy átmenet az otthon és a munkahely között, szeretem kikapcsolni az agyam, elengedni a munkát vagy akár a magánéletet és ehhez számomra jó érzés ha van az a 15-30 perc átmenet, és érzem, hogy van egy fizikai és lelki távolság a munkám és az otthonom között.


Nem értem, hogy ez nektek, büdös proliknak miért fáj.

2022. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20%

15


Nem félsz attól, ha 1 nap 2szer csinálod, akkor nővel már fog menni a felnőttek dolog?

2022. júl. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#16

Az nem a home office-tól függ, hogy van-e 15-30 perc átmenet a munkahelyed meg a magánéleted között... :D

2022. júl. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17 Ha majd lesz valaki a láthatáron akkor nem kell csinálnom. :D
2022. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!