Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Home Office otthoni iroda...

Home Office otthoni iroda nálatok hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most diplomázok, és kezdek életem első munkahelyén egy nagyvállalatnál, de home officeban, ami az ígéretek szerint a vírus után is megmarad heti több nap.

Hogyan rendezzem be az otthoni munkahelyem, hogy a lehető legjobb legyen?

Min üljek? Gumilabda? Komolyabb szék?

Laptop állványt használtok?

Audio cucc?

Jobb webcamera?

Háttér?


A pénznél sokkal fontosabb, hogy ne csesszem szét a hátam, meg amit napi 8-10-14 óra üléssel szét lehet.



2021. jan. 25. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy méretű íróasztal és egy jó szék van a nappaliban + egy extra monitor, hogy ne a laptopon kelljen dolgozni.


Más nincs. Kamera van a laptopban - bőven elég. Hátter nem kell, legtöbb program (webex, zoom, stb..) eleve tud valami digitális hátteret de 100ból 99 ember pont lexarja, van a háttérben ami van... Fejhallgató jár a laptophoz, teljesen oké a minősége.

2021. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Nekem ez a setup: nappali, irodai forgószék (egyszerű 20e Ft-os, teljesen jó), nagy íróasztal, két monitor, erős asztali gép, egy olcsó webkamera (mi általában csak audioval toljuk a meetingeket...), zajszűrős fejhallgató. Ha kötelező lenne a céges laptopon melózni, akkor valószínűleg szereznék hozzá egy dokkolót, de szerencsére nem az.


A széket tényleg nem kell szerintem túlgondolni, az irodában is ilyenen ülnél. Ill. ha kamerázni kell, akkor senkit nem érdekel a háttér, kb. csak nagymama ne szaladjon át meztelenül mögötted, meg legyen rajtad egy póló (nadrág opcionális)...

2021. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Sima íróasztal. Forgószék. 2 monitor, 1 laptop dokkolóval és egy nagy adag rendetlenség.
2021. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Sima íróasztal. Rajta a laptop, és 2. képernyőnek egy 24“-os monitor, tartóállványon. + külső bill, egér, hangrendszer. Munka közben mind2 képernyőt használom, ez kb. létszükség. :)

Székek közül egy olyan székre vadásztam, amiben kibír a hátam 8-10 órát. Érdekes, hogy a 8x annyiba kerülő ”belesüppedős“ gamer székek mennyire kényelmetlennek tűntek ahhoz képest, amit találtam. Egy egész olcsó (kb 20k volt) Halmar Santana forgószéket vettem deréktámasszal, csak a fejtámlát hiányolom róla. De közben annyira jó, ahogy megtartja a hátam, még sosem fájdult meg a nap végére. A lábamat meg az ágyra polcolom fel sokszor.

Webkamera minőségét mindenki leszarja, mi be sem kapcsoljuk, ha nem muszáj. Ha mégis be kell, addig forgatom a laptopot, amíg a legkevesebb látszik a rendetlenségből.

2021. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!