Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érettségivel nem rendelkező,...

Érettségivel nem rendelkező, 18 év felettiek, milyen munkát képzeltek el magatoknak?

Figyelt kérdés
Láttam az egyik legnagyobb magyarországi élelmiszerkereskedelmi üzletlánc egyik vezetőjének nyilatkozatát, hogy manapság a fiatalok nem akarnak fizikai munkakörben dolgozni. Ezért érdekel, hogy a nyolc vagy kevesebb általános iskolai végzettek, illetve a szakmunkásképzőt végzettek milyen munkát képzelnek el maguknak. Köszi!
2022. júl. 13. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Celeb
2022. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Okj tanfolyamos

Elado fodrasz mukormos muszempillas tetkos

2022. júl. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Bizonyos családi okok miatt és súlyos betegség miatt nyolc általánosom van.

Autodidakta módon megtanultam angolul, plusz kitanultam tapasztalat útján szépen apránként egy olyan dolgot, amit el tudok végezni itthonról online. Napi 1-2 órát dolgozom és megvan a havi 3-400.

Nem reklám, nem szeretnék privátokat kapni, nem tudok senkinek munkát adni.

2022. júl. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as, ez biztos jó neked, de én nem szeretném webkamerában mutogatni magamat.
2022. júl. 13. 17:24
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

4, én sem szeretném webkamerán mutogatni magamat.

De nyilván azt tanulni sem kellett volna. Valamit nagyon benéztél.

2022. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2, az eladó, fodrász, műkörmös, műszempillás az nem fizikai munka?
2022. júl. 13. 17:25
 7/11 A kérdező kommentje:
Dehogy néztem be! Nekem négy általánosom van, de kitanultam valamit, amivel napi fél óra munkával 700-800 ezret keresek havonta. De nem reklám, ne írjon senki privátokat, nem tudok senkinek munkát adni.
2022. júl. 13. 17:27
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Hű, valaki nagyon irigy és megkeseredett. Ha tudtam volna hogy milyen jellem vagy, nem pazaroltam volna egy percet sem arra, hogy válaszoljak.

További kellemes fröcsögést, én nem vagyok hajlandó egy bizonyos szint alá menni.

2022. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8, nem értem, hogy miért lennék irigy és megkeseredett?! Én hiszek neked, hogy nyolc általános végzettséggel, napi 1-2 óra online munkával 300-400 ezret keresel havonta. Ez teljesen életszerű, még akkor is, ha nem mondod el, hogy miről van szó, sőt, ettől még csak hitelesebb, amit írsz!
2022. júl. 13. 17:33
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Én is hiszek hármasnak! Engem egy boszorkány gyíkká változtatott!


De már elmúlt.

2022. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!