Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2 hét múlva ígértek visszajelz...

2 hét múlva ígértek visszajelzést 2 helyről is, nekem pedig pont egy hét múlva fog lejárni a próbaidőm, utána 60 napos felmondási időm lesz, és nagyon szeretnék innen már szabadulni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott kellett volna elmondani, hogy milyen határidővel, mikor tudsz kezdeni
2022. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Elég érdekes hely lehet, ha a próbaidő végekor már szabadulni akarsz onnan.

Annyit megtehetsz, hogy az utolsó előtt napon felhívod ezt a két céget, hogy van-e már döntés. Ha nincs, akkor kezdj el dolgozni, ők meg jó esetben 2 hónap múlva tudnak alkalmazni.

2022. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tetszik ez a hely ahol most vagyok, azért is kerestem más állásokat közben, erre van a próbaidő :D.


Szerintem nem én vagyok az első ember, aki ezt csinálta.


Mondtam mind a kettő helyen azt mondták megpróbálják megsürgetni a kiválasztási folyamatot, de nem rajtuk múlik most, hanem az Ő feletteseiken.

2022. júl. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!