Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyenkor mi a teendő? Munkané...

Kerdesekkel teli kérdése:

Ilyenkor mi a teendő? Munkanélküli lettem?

Figyelt kérdés

Egy éve dolgozom egy cégnél, kezdetben más pozícióban voltam, majd pár hónap után, átkerültem egy számomra kedvezőbb helyre/részre, amit szerettem is csinálni, és jó is voltam benne.

Két napja viszont visszakerültem a régi helyemre a főnököm jóvoltából, azzal indokolta meg, hogy a saját dolgaimat jól végzem, időben készen vagyok mindennel, de ezen felül nem segítek be a kollégáimnak (ez amugysem tartozna a feladataim közé, ők majdnem 2× annyit keresnek, mint én, akkor miért kéne helyettük is dolgoznom)

Nos vissza kerültem a régi helyemre, ami nem ment túl jól

két nap elteltével sem

A főnököm úgy akart motiválni, hogy úgy beszélt velem, mintha a seggéből rántott volna ki..

nem tűrtem el, leordított mindenki előtt, hogy hallgassak el, nem lesz az enyém az utolsó szó.

Megalázott, összekaptam a cuccaim,és mondtam, hogy még, ha a főnököm is, nem teheti ezt meg, és én haza jövök, nem tolerálom ezt..Válaszul azt kaptam, hogy akkor hétfőn sem kell már bemennem

Beszélni akartam a HR-esekkel, de már nem volt bent senki..



2022. júl. 23. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jó döntés volt lelépni. Esetleg hétfőn beszelhetsz a munkauggyel hátha van üres hely valahol, en megpróbálnam.
2022. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted...én pofán is vertem volna ezért. Ünnepelj hogy nem kell oda menned, majd keress másikat.
2022. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszont arra számítsz, hogy le akarják veled töltetni a 30 nap felmondasit, kivéve ha azonnali hatályú felmondassal jössz el, erre az incidensre hivatkozva. Próbáld megbeszélni ezt a hr-rel ha már a cégnél sem akarsz maradni hogy tekintsenek el a felmondási időtol.
2022. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ma kezdj el állás után nézni!
2022. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Azért meghallgatnám a másik felet is.

Amit korábban csináltál elfelejtetted, vagy mi?

Van itt csúsztatás

2022. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

1,5-2hónapot voltam az adott helyen, mikor munkába álltam a cégnél.

Viszont eltelt közel 10 hónap, sok folyamat megváltozott, az elvárások is megváltoztak, amit

akkoriban kellett teljesíteni, ma is tudnám, de az ma már csekély, szinte "újként" kellett volna mindent megtanulnom, hogy a kiegészült feladatok is menjenek, erre nem kaptam időt, szívatva lettem..

2022. júl. 23. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezt nem ártott volna leírni.
2022. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Minden elismerésem.:) Sok főnök már nem tudja magát hova rakni kínjában.
2022. júl. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!