Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm undorítóan beszél...

A főnököm undorítóan beszél velem, gusztustalan módon, ma egész délután sírtam, ez normális? 27/L

Figyelt kérdés

Ügyvédjelöltként dolgozom Pesten egy jó nevű irodában. A vicc az, hogy elvileg protekcióval kerültem ide: apám jó barátja a főnöknek, és sokszor kihúzta már a szarból. Rengeteg munka van, és rengeteg határidő, és emiatt fennáll a hibázás lehetősége. Ma valamit elrontottam, de nem helyrehozhatatlan dolgot szerencsére. Viszont a főnök torka szakadtából üvöltött velem, hogy:” akkor majd most elmondjuk az ügyfélnek, hogy mekkora hülye vagy, de tudod mit, ha ez pézbe fog kerülni nekem, akkor visszatartom a következő havi fizetésedet, aztán majd leshetsz, mikor nem lesz egy forintod se!”

Mindezt egy csinos, fiatal, törékeny lánynak, aki állítólag a “protekciós” az apja miatt, akivel ugye jó baràtok.

Ha mindez lenne, akkor is rettenetesen gáz ez a hangnem, de így külön furcsállom, hogy meg meri ezt engedni magának, utána meg puncsol segítségért anyámnak vagy apámnak a különböző dolgai miatt.

Magyarul: ezt az embert semmi sem hatja meg, nem izgatja úgy tűnik, hogy én ezt valószínű elmondom apának, sem az, hogy már helyrehoztam a hibát.


... és természetesen nem ez volt az első, csak azt még lenyeltem. 1-2 hónapja azt üvöltötte nekem: “AZT HISZED VAGY VALAKI? AZT HISZED BÁRKINÉL JOBB VAGY? HÁT KURVÁRA NEM!”


Akkor fogadtam meg, hogyha mégegyszer megaláz, befejeztem itt.


Hozzáteszem a munkavállalók felével így beszél az irodában és úgy hallottam vannak drogproblémái.


Én holnap fel szeretnék mondani, szerintem jól teszem, nem?


2022. júl. 25. 23:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én sem térdepelnék neki egy percig sem. Márpedig eltűrni ezt is egyfajta térdepelés.


Már rég irányba raktam volna. És ezt úgy mondom, hogy nekem is volt egy szakmailag álommelóm, amit a szar emberek miatt hagytam ott. Jött helyette másik, két héten belül.

2022. júl. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%

8

Azt hiszed a jövőben meg minden ügyfél az angol királynőtől jön majd vagy a papa hozza a 100 éves néma szomszédot, hogy "legyen már mit csinálnod és meg ne bántódj":)))


Az a gond, hogy nem mész el magadtól csak pityogsz neki, nincs semmi önállóságod-akaratod-cselekvőképességed...nehezen programozható kuka vagy...se kidobni, se betanítani nem lehet, hogyan kezelje a szitukat...mit keresel te ott, ha alkalmatlan vagy e pályára...ja, a papi bepaskolt:DDD


Szedd össze magadat vagy kullogj el...

2022. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 gungasam ***** válasza:
Furcsa, hogy szükséged van innen a GYIK-ről megerősítésre. Akinek egy hangyányi önbecsülése van és a diplomáját nem kártyán nyerteaz első megaláztatást sem tűrte volna következmények nélkül. Minimum leordítottam volna a haját és aztán otthagyom. Az ilyen lekvár jellem nagyon aláássa az általános képet a nőkről és az nők helytállásáról. Állj a sarkadra!
2023. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Miután ez valószinűleg nem fog változni, ezért tényleg csak akkor érdemes maradni, ha amugy gyakorolni szeretnéd a stressz és nyomás alatti munkavégzést. Mert legfeljebb azt lehet belőlle kihozni, ha kihivásként tekintesz arra, hogy ilyen aggreszív barom könyezetben is megprobálod elvégezni a munkát, és maradsz 1-2 hónapig.


Amugy meg, lehet hogy a te esetedben külön még pluszban, pont az zavarja, hogy ilyen protekciós módon kerültél oda, és egy idegent fele ennyire sem szivatna. Ezt esetleg megbeszélheted vele.

2023. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!