Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok erről a munkáról...

Mit gondoltok erről a munkáról? Lent linkelem.

Figyelt kérdés

[link]


Nehéz lehet? Valaki dolgozik hasonló területen?



2022. júl. 27. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha te elhiszed hogy 4-6 órában otthon ülve, szakképzettséget nem igénylő munkával 350+ nettót fogsz keresni, akkor mindenképpen jelentkezz, mert ilyeneket keresnek.


Csak úgy süt róla hogy kamu. De jelentkezz. Biztos vagyok benne hogy már az első beszélgetés alkalmával elmondják, hogy akkor 350 ha naponta 2 hülyét ráveszel a termékre. Anélkül csak 150 nettó.

2022. júl. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem, hogy milyen lehet mert nekem is furcsa kicsit.
2022. júl. 27. 08:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként inkább azért keresek home office-t, mert több időt akarok munka mellett magamra és a környezetemre fordítani és mert unom, hogy ahol most vagyok 10 órás fizikai munkával 4:30-14:30-ig keresnék kb 280-300 000 ezret. Ennél már bármi jobb lehet
2022. júl. 27. 08:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon tukmálni kell valamit idegenekre, akik azt se tudják, hogyan utasítsák vissza. Ha van gyűlöletes munka, akkor ez az. Idegileg ki lehet benne készülni. Egész nap visszautasítások tömege, és a legtöbbje kifejezetten goromba lesz.
2022. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennél kevés gusztustalanabb munka van a világon.
2022. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Minden ehhez hasonló ajánlat ilyen?


[link]


Ez másnak tűnik, de erről sem tudok sajnos semmit és nincs, ahol megkérdezzem a véleményeket róla

2022. júl. 27. 08:48
 7/9 anonim ***** válasza:

6-ra:

Az a kulcskérdés, a benne szereplőknek kell-e fizetniük érte? Ha igen, akkor ez reklám, aminek ára van - viszont akkor ugyanúgy tukmálni kell őket.

Ha a vevőkkel fizettetnék meg a könyv elkészítését, akkor olyan ez, mint egy életrajzi lexikon, csak nem Bartókot meg Ady Endrét tartalmaznák, hanem mostani cégvezetőket, nagyvállalkozókat. Ez jobb munka lenne.

2022. júl. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3


És szerinted a home office azt jelenti, hogy otthon ülve akkor kezdesz el dolgozni amikor szeretnél? Hogy akkor aludhatsz éppen délelőtt 10-ig és majd nekiállsz ha kedved tartja?


A Covid óta itt az oldalon is mindenki hirtelen home officeban akar dolgozni, mert azt hiszi az mekkora buli. Vannak bizonyos IT-s szakmák amiknél tényleg az van, hogy "kötetlen" és végül is mindegy mikor, csak határidőre legyen kész. De azért az egy elég magas szint már.


Szóval ha esetleg valami olyasmi van a fejedben, hogy azért lenne jó a home office, mert munka közben majd megfőznél meg a macskával játszanál meg hasonlók, akkor felejtsd el, mert ez közel sem így működik. Neked kiadják hogy reggel 8 és délután 5 között óránként hány embert kell felhívnod, elmondanod ugyanazt a sablon szöveget. És ezt folyamatosan. Szóval nehogy azt gondold hogy óránként 2 embert felhívsz 10 perc alatt és akkor a maradék 50 percben meg megsétáltatod a kutyát...


Ez még kimerítőbb mint egy gyári munka, ráadásul ennél még az sincs, hogy vége a napnak és végre hazamegyek, mert még úgymond "menekülni" sem tudsz sehova.


Igaza van az 5-ös válaszolónak, ennél kevés gusztustalanabb munka van a világon és a home office-t is túlértékelik az emberek. Én 1-2 embert leszámítva akikkel találkoztam, örültek hogy vége volt a home officenak és embereket láttak meg kimozdultak azáltal, hogy visszamehettek dolgozni.


De te tudod. Viszont ezek az esetek 99%-ban teljesítmény bérben mennek. Szóval mint már írtam is, jól hangzik a nettó 350, de ezek a cégek abból adnak fizetést hogy hány embert tudsz behúzni a csőbe és rábírni hogy fizessen/kössön szerződést a céggel. Arról ne is beszéljünk, hogy az emberek 90%-a élből rácsapja a telefont az ilyen termékajánlgatós hívókra, köztük én is.

2022. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Honnan tudja a cég, hogy adott bruttóból neked mennyi a nettód?


2. most akkor alkalmazotti vagy nem alkalmazotti?


3. miért kell kiemelni, hogy nem átverés?


4. nekem gyanús, hogy a heti óraszám nincs pontosan meghatározva, de a fizu igen.


Én ha ráérnék lehet, hogy elmennék poénból az interjúra, de nem venném ezt komolyan.

2022. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!