Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjú időpontjában nem...

Állásinterjú időpontjában nem kéne mindkét félnek rugalmasnak lennie? Red flag egy cég esetében az "akkor és nem máskor vagy szevasz" hozzáállás?

Figyelt kérdés

Egy állásinterjú órájában nem kéne mindkét félnek igény esetén kissé rugalmasnak lenni?


Ha azt mondják szerda 10 óra nekem meg az nem jó (mondjuk azért mert dolgozom...) de jó lenne másik nap, vagy aznap de később akkor ebben nem kéne némi rugalmasság az ő részükről is?


Az egy red flag ha úgy állnak hozzá hogy nem jössz 10re? Akkor szevasz és csapják is le a telefont? Mert nekik semmi más nem jó csak az?


Asszem tán jó is hogy ide nem kerülök be.


2022. júl. 29. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rugalmasnak kellene lenni, nekem gyanús lenne az ilyen cég, azt az érzetet kelti, hogy az alkalmazottak felett teljes kontrollt akar tartani.
2022. júl. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A "nagyon okosok" kioktattak hogy azért van ez, mert annyi jelentkezőjük van hogy nem érdekük még 1 órát se eltolni a kedvemért a dolgot mert ha én nem megyek bármi okból ott van a helyemre 20 másik akinek meg jó a 10 óra... mert állástalanok pl.
2022. júl. 29. 09:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekik mindegy, hogy kit vesznek fel, csak legyen valaki, akkor sem szeretnék ilyen helyen dolgozni.
2022. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

'Balazska' visszatert!


Ahova te jelentkezel, ott ez pont rendben van. Ha van n x 10 jelentkezo n helyre, akkor nem azt fogjak felvenni vagy interjuztatni aki csak morikalja magat meg felteteleket tamaszt, hanem akinek fontos az allas es igenis odamegy adott napon 10-re.

2022. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez egy szűrő. Ha meg tudod oldani, akkor oké, ha nem, akkor felesleges is lenne az interjú.
2022. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is baj, hogy így alault. Ezek később is ilyenek lesznek. Igen, lehet szűrő, hogy le lehet-e egyből nyomni bármit a torkodon.
2022. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra is szűrő, hogy mennyire lehet ugráltatni az alkalmazottat. Amikor szabadnapon felhívnak, hogy be kéne menni, vagy tovább kéne maradni. Aki már az elején "fontoskodik" mert más dolga is van a munkahelyen kívül, azt kisebb eséllyel tudják rángatni.
2022. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6-7. jól írja. Egyébként, amikor sok éve egyik állásinterjúmra mentem, akkor tavasz volt és nyárra nekem már lefixált külföldi nyaralásom volt. A beszélgetés végén elmondtam, hogy szimpatikus, amit mondtak, szívesen jönnék dolgozni, de ekkortól eddig nekem nyaralásom van. Ez nekem is egy szűrő volt, hogy elfogadják-e, hogy attól, hogy állást változtat az ember, attól még nyáron nyaralni szeretne.

Elfogadták, így is kellettem nekik.

2022. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer valami kaszinó konyhájába jelentkeztem dolgozni. Mondták, hogy x napon, délelőtt 10-kor van csoportos interjú. Én mondtam, hogy az nekem nem jó, mert akkor dolgozom, és nem tudok szabadnapot kérni, mert pont hajtás van a jelenlegi helyemen. Kérdeztem, esetleg rám nembtudnának-e valamikor délután vagy este időt szakítani. Mondták, nem, ha nem tudok menni, akkor viszlát. Ez sajnos néha így működik. Pláne ha egy vagonnyi jelentkező közül válogathatnak.
2022. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én titkárnőt kerestem, bennem 2 eshetőség fordult meg:

1. Ha dolgozik, akkor van munkahelye, nem biztos, hogy váltani fog (tehát felesleges az interjú), illetve van felmondási idő, stb. tehát nekem kiesik kb. 2 hét, mire tud jönni...

2. Amikor randija van, vagy a kutyára kell vigyázni, és azért nem tudja megoldani, abból az jön le, hogy akkor mégis mi lesz, ha felveszem?!

2022. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!