Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kérjek/Kérhetek gyógyszert...

Kérjek/Kérhetek gyógyszert olyan kolléganőmtől, akivel elég rossz a viszony?

Figyelt kérdés
Úgy görcsöl a hasam, hogy az előbb 10 percet ültem a vécén... Hárman vagyunk nők a cégnél, viszont akivel jóban vagyok és aranyos ő szabin van. Nálam meg nincs semmi gyógyszer. A másik csajjal viszont rossz a viszony, egy flegma, kis hülye p...a, és nem tudom kérdezzek-e tőle ha rosszban vagyunk. Korombeli amúgy, ilyen 23-24 éves, de bunkó. Nehogy szivasson vagy ilyenek értitek.

2022. júl. 29. 09:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Mástól nem tudsz kérni az irodában?
2022. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ebédidőben menj ki inkább gyógyszerért.
2022. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nyugodtan kérj, legfeljebb nem ad (bár ilyen helyzetben szerintem illik adni még akkor is, ha nem kedvelem különösebben az illetőt). Egyedül őt minősíti, ha rosszullét, betegség, rajtad kívül álló dolgok miatt bunkóskodik veled.
2022. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Ne legyél beszari.
2022. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Van a közelben gyógyszertár? Ha igen, kéredzkedj el, és vegyél magadnak. Ha nincs, akkor kérj a kolléganődtől. De nyilván nem biztos az sem, hogy neki van.
2022. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok kimenni max ebédidőben, de onnan meg nem érek vissza fél óra alatt meg ennem is kéne. Így egy köpésre nincs sajnos itt gyógyszertár. :/
2022. júl. 29. 09:50
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Én nem kérnék semmit sem egy olyantól aki tudom hogy utál engem mert tuti beintene hidd el.Örülne is hogy sz@rul vagy ezt is hidd el így a leírásod alapján.Nem lehet a patikából online rendelni?Felhívnád őket és megkérdeznéd hogy van e ilyen opció?
2022. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Most jutott eszembe hogy van a Foodpanda akik pl.bármit kiszállítanak.Őket próbáld meg és ha minden igaz ebédidőre már ott van a gyógyszered.

Csak bankkártyával tudsz fizetni ha van.

2022. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen ez nekem is eszembe jutott de nincs sajnos pénz már a kártyámon hónap végén. :/
2022. júl. 29. 10:20
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Akkor kibírod míg nem jutsz el patikáig.Nem hiszem el hogy a főnöknek ha mondanád akkor nem engedné meg hogy ebédidőben elintézd és ha kicsit késel is egyszer azért belefér.Mondod neki hogy senkinek sincs gyógyszere és akkor nem lesz kellemetlen hogy miért nem kértél attól a csajtól aki nem kedvel.

Mindjárt ebédidő van úgyis.Próbáld a főnökkel ezt megbeszélni.

2022. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!