Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha elképzelhetetlen...

Mit tegyek ha elképzelhetetlennek tartom a munka világát kamaszként?

Figyelt kérdés
Rendszerüzemeltetőnek tanulok, megy is, azzal nincs gáz. Csak szerintem iszonyatos nyomás hogy ha valamit elrontok akkor rögtön fegyelmi, vagy ha komolyabb, akkor ki is rúghatnak. Azt sem tudom, hogy fogom majd minden áldott nap ugyanazt csinálni 40-45 évig anélkül, hogy beleőrülnék. Meg hát olyankor már nincsenek szünetek, max 1-2 hosszú hétvége, a karácsony, meg évente 1x az a hét amit a szabadságomból összespóroltam. Egyszerűen annyira idegen nekem ez az egész és rettegek tőle.

2022. aug. 4. 13:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember átmegy ezen a szakaszon, aztán megtudja miért csinálja ezt több milliárd ember. Mert muszáj sajnos.

Majd eljön a beletörődés is legalábbis a legtöbb esetben.

De azért vannak kivételek.

2022. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kamaszként ezzel kb mindenki így volt. Az ember az ismeretlentől fél leginkább, a munka világa pedig sokaknak teljesen ismeretlen ebben a korban. Amúgy meg a hídon akkor kell átmenni, amikor odaér az ember. A legrosszabb a it tehetsz, ha előre rugózol dolgokon, vagy a múlton rágódsz. MOST élsz! Éld is meg a pillanatot.
2022. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!