Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A gyári munkahely viszi le az...

A gyári munkahely viszi le az életről leginkább általánosságban az embereket?

Figyelt kérdés

Jelenleg lassan 25 évesen gyárban dolgozom két éve. Nagyon rossz a közösség, nagyon lenézik a másikat. Holott vannak ott olyanok akiknek nincs szakmájuk se, de fölényeskedni akarnak, és próbálják velem éreztetni, hogy én egy szardarab vagyok, semmirekellő.

A főnököm engem a haverjának tekint, mégis sokszor mondja nekem, hogy hülye vagyok, és egyebeket. Ennek ellenére a hitelkártyámra támaszkodik és az autómra, szóval világos hogy ez az egész érdekből van. Megjegyzem időben vissza adta a pénzt hitelkártya visszatöltés előtt. De barátnőm is azt mondja hogy egy bunkó paraszt, aki elveszi az emberek fizetésének egy részét, ha a seggét nem viszik haza. Barátnőm szerint fel kéne mondanom, mert minden gyárban ilyen embertelen a helyzet, és elmenni inkább egy kisboltba akár kevesebb pénzért, de nyugodtabb lennék. Illetve minden éjszaka otthon aludnék a szervezet roncsoló három műszak helyett. Főnököm szerint a főiskolával nem mennék semmire úgysem.



2022. aug. 8. 23:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj! Amíg nem késő!,22 évesen mentem egy gyárba dolgozni. Kiégtem 2 év alatt. 1 év után is még szenvedtem lelkileg úgy összetőrt az egyik nő. Persze később kirúgták őt, de kikészülve széthajtva jöttem el. Most osztrák a dolgozok egykisebb cégnél. Soha többet gyár! Lehúznak az életről!!!!


Fiatal vagy keress mást!

2022. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Annyira félek, hogy máshol rosszabb lesz, rosszabb pénzért. Tudom a pénz nem minden, ha gajra megyek lelkileg. Főiskolát nincs lehetőségem végezni. Van egy érettségim, targi jogsim, és szakács szakmám amit utálok. B jogsival és a targi jogsimmal talán tudnék valamit kezdeni jobb körülmények közt, de Budapesten sem találtam értelmes munkát. Holott az álmaim városa nekem legalábbis!
2022. aug. 11. 21:04
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz németül szakácsként bitang jól keres él Ausztriában. Szakmába próbálkozz. Vagy keress targis állást. 11-es voltam.
2022. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hol érdemes nézelődni ahol megbízható cég visz ki Németországba, vagy Ausztriába?
2022. aug. 11. 21:15
 15/20 anonim ***** válasza:
El kéne végezned a főiskolát. Azt kéne tenned.
2022. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Erre rögtön azt kaptam a főnökömtől, hogy aztán mire mennék vele, mert rengeteg főiskolás köt ki gyárban a ranglétra alján.
2022. aug. 12. 22:21
 17/20 anonim ***** válasza:
Csak aztán jellemzően azok menetelnek fölfelé a ranglétrán ha el tudják viselni azt a retkes rohadék közeget a kezdeti időkben.
2022. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Már úgy kezel engem, mintha én onnan mennék nyugdíjba, és már teljesen visszaél a jóindulatommal. Elvárja már gyakorlatilag, hogy otthon legyek neki haptákban, ha kell a segítségem. Kétszer nem ugrottam neki rögtön, máskor igen, és az semmibe van véve.
2022. aug. 12. 22:29
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez egy igazi féreg. Ne törődj a véleményével. Csak le akarja törni az önbizalmad. Egyszer kétszer tegyél meg neki valamit, a kedvére nagyon nagy kedvet mutatva, de úgy, hogy anübban ne legyen köszönet. Valószínű legközelebb menekülni fog a segítséged elöl. Például az autóval ki tudsz cseszni vele, ha olyan telipakolva és szutykosan hagyod, hogy a sarki csöves is hányna tőle.
2022. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Tele dohányozta a hátsó üléseket (ott töltötte a cigit), és még ő hánytorgatta fel, hogy kitakarított nekünk az én autómban. Ha nem tesz zoknit az ablaktörlő rúdra, haza se jutunk.. Hát megoldottuk volna amúgy is, és még jó hogy az én tulajdonomat tisztán hagyja.
2022. aug. 12. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!