Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Futárok, eddig mennyi volt a...

Futárok, eddig mennyi volt a legnagyobb borravaló amit kaptatok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tudjuk, neked 2500. de egyszer találkoztam egy futárral aki 3000-et kapott online
2022. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem értem miért általánosítasz, csak eszembejutott
2022. aug. 8. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
5 ezer
2022. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem futár vagyok, hanem ügyfél. Van egy srác, aki naponta hozza nekünk az ebédet. A rendes, rendszeres heti alap borravaló/jatt mellett mi 3000-et szoktunk neki adni pluszba minden évben karácsonykor, névnapjára egy üveg jó minőségű italt, húsvétra is mindig kap plusz pénzt. 3 éve ő jár hozzánk, még sosem találkoztunk személyesen, mert nagyon korán jön (reggel 5-kor), amikor mi még alszunk, de 3 éve nagyon pontosan és megbízhatóan dolgozik, pontosan szállít, leteszi a megbeszélt helyre, még sosem hibázott semmiben. Nagyon elégedettek vagyunk a munkájával.
2022. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!