Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon utálom a munkatársamat...

Nagyon utálom a munkatársamat mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandoan cseszeget minden kis szarért még akkor is ha nem én tettem :/

Már a felmondáson gondolkodom...



2022. aug. 9. 10:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj! -A képébe! -Sorozatosan! Ezzel nem tud a legnagyobb husáng sem kezdeni semmit, - maximum tettlegessé válik, de az meg neked kedvez (hosszabb távon). Előbb-utóbb agyvérzést kap - és a problémád megoldódik!
2022. aug. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi beszélj vele, amennyit feltétlenül muszáj. Ha lehet, kerüld el.
2022. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy a fejedre szarjon! Van neked szád is...
2022. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Inkább öngyilkos leszek es akkor megoldódik minden problémám:,)
2022. aug. 19. 10:17
 15/16 A kérdező kommentje:

Elkerülni egyszóval lehetetlen.

Mivel ő a főnököm gyereke... A főnökömmel lehetetlen beszélni mert ő is engem állít be szarnak már évek óta ez megy.

2022. aug. 19. 10:19
 16/16 A kérdező kommentje:

Mondtam már hogy rúgjon ki stb.. de nem akar mivel én jo munkás vagyok stb és mi lenne vele nelkulem stb.

Ma be jottem dolgozni de szerintem mar hétfő már nem fogok... Rugjon ki vagy mit tudom en.. engem nem erdekel mar semmi. Nem erdekel mi lesz velem a jövőbe. Élni se nincs kedvem

2022. aug. 19. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!