Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz az, ha diplomázás után 2...

Gáz az, ha diplomázás után 2 hónappal még mindig munkanélküli vagyok? Ti mennyi idő alatt találtatok munkát?

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 04:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
71%
Diplomaosztóra már megvolt a munkahelyem, de csak rá egy hónapra kezdtem.
2022. aug. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
9 hónapig voltam munkanélküli diplomázás után úgy, hogy az utolsó félévben már nem jártam be az egyetemre. Az első munkahelyemen 6 hónapig dolgoztam, aztán 10 hónapig megint munkanélküli voltam.
2022. aug. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
68%

Jelen😅

Viszont nem azért mert nem találok, hanem mért pályát szeretnék váltani, de fogalmam sincs merre induljakXD

2022. aug. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Isti22 ***** válasza:
74%

Ha nem számítjuk a katonaságot és időszakos munkákat, 4 év :D

(Ebből azért kb. 2,5 évet dolgoztam)


Mondjuk az nem volt egy munkaerőhiányos időszak, és kisvárosban sokkal nehezebb elhelyezkedni. Amint számításba vettem Pestet is, sikerült egy hónap alatt elhelyezkedni.

2022. aug. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ebben a korban már nem releváns, hogy ki szerint mi a gáz.


Egyébként az első munkahelyemet három hónap után találtam meg.

2022. aug. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
16%
A mai világban nem gáz. Fletó idején dipiztem, akkor bizony mindenki ugatott, hogy "Mennyéééé dóóóógozni!".
2022. aug. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
66%

Egyetemistaként nem is volt szakmai gyakorlatod, nem dolgoztál a szakmában? Nem azért kérdezem, mert gáz, csak nem tudom, más szakma hof, hogy működik.


Amúgy én informatikai területen 3 hónap alatt találtam normális állást kb. Pedig az az egyik legpiacképesebb. Tény, hogy csak másodéves voltam, nem diplomás, de szerintem nem számít, szerintem viszonylag normális ez az átfutási idő, főleg amilyen hosszúak a kiválasztási folyamatok.

2022. aug. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
76%

Az megvan, hogy lehet, hogy évekig nem találsz majd munkát?

Vagy akár az is, hogy SOHA nem fogsz tudni elhelyezkedni a szakmádban?

Azért az a valóságban nem úgy megy, hogy lediplomázol és másnaptól lapátolják neked a pénzt.

2022. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ mit végeztél.

Nekem nem kellett keresni mert ott maradtam gyakornoki helyemen főállásban.

2022. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Volt kötelező szakmai gyakorlatunk, de ennyi.


Igen, azt tudom, hogy nem feltétlen tudok elhelyezkedni. Eddig főleg olyan helyekre adtam be a jelentkezést, ahova középfokú végzettséget kérnek. Irodai betanított munkákra. De nem hívtak vissza sehonnan.


Most már azon vagyok, hogy jelentkezzek e valami fizikai munkára, KFC-be, Aldiba, gyárba vagy ilyen helyekre. Máshova úgysem kellek ezek szerint. Csak ugye ősztől mennèk levelezőre és valami olyan munka kéne, ami mellett el tudnám végezni.

2022. aug. 15. 11:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!