Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Home office-ban felmondás?

Home office-ban felmondás?

Figyelt kérdés
Hogyan mondanátok fel teljes home office esetén? Ez az első igazi munkahelyem (eddig csak diákmunkán voltam)
2022. aug. 16. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

első munkád és fel is akarsz mondani?


vagy csak ilyen feltételezés?

2022. aug. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Biztosan van valami szabályzat, ami elérhető számodra. Ha nem találod, kérdezd a HR-t, esetleg azt, aki intézte a felvételed .


Másrészt általában a vezetődnek írsz mailt, hogy ez meg ez a helyzet, biztos tudja, mi a protokoll.

2022. aug. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, mindenkeppen szeretnék váltani. Majdnem 1 év homeoffice, keves fizu, fizetetlen tulorak stb… kicsit kiégtem, ha szabad ilyet mondani az állandó bezártságtól

Kevesen dolgozunk itt, a főnökömmel napi szintű kapcsolatban vagyok, neki kéne mondanom csak nem tudom elképzelni, hogy felhívjam telefonon és mondjam, hogy felmondok?

Köszi a válaszokat :)

2022. aug. 16. 02:21
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
2 voltam . Ha napi szinten beszéltek, akkor nem gaz, végülis bármikor fel mondhatsz. Esetleg érdemes próbálkozni egy olyasmivel, hogy mivel nem tudsz így megélni, máshol keresel munkát, hátha így lép valamit. Ha nem, akkor meg mondj fel :) Biztos látott már ilyet, előfordul :) Emiatt ne érezd magad furcsán :) Manapság sajnos “ugrálni “ kell, ha nem képesek emelni. Mi is emberek vagyunk, élni kell valamiből … de sokan ezt nem értik .
2022. aug. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

"Esetleg érdemes próbálkozni egy olyasmivel, hogy mivel nem tudsz így megélni, máshol keresel munkát,"

nálunk csak idén vagy 10 ember játszotta be ezt a trükköt.


Mindet elengedte a cég szó nélkül, 1 fillért fel nem ajánlott egyiknek se.

Aztán vette fel a helyükre az újat, sokszor TÖBBÉRT mint amit a régi emelve kért.


Logikus. Biztos megéri.

Elengedni egy tapasztaltat és felvenni egy semmitérő trógerszart az utcáról többért.

2022. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 acelsziv ***** válasza:
e-mailben is felmodhatsz. Állítsd be a visszaigazolás kérést a levelezőben, így lesz bizonyíték a megnyitásra a másik fél részéről. Onnantól él a felmondásod.
2022. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 acelsziv ***** válasza:
100%
5: Ezt már sok helyen láttam. Inkább elengedik a tapasztalt és jó kollégát, és felvesznek utcáról valakit. Mert ha megadja a kért emelést akkor a többi is menne. De abba nem gondol a barom vezetőség, hogy a tapasztalatlan ezért kevesebbet termelő újonc mekkora kiesést okoz.
2022. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Katona Dius ***** válasza:
100%
Nalunk is az van,hogy az újat többért veszik fel,mint amennyit a tapasztalt kapott,mikor elment. Ne tudd meg,milyen lázongás van emiatt a kollégák között. Engem nem érint,mert a pozícióban,ahol vagyok ketten vagyunk és ugyanannyit keresünk,de van olyan pozíció,ahol 4en vannak,vannak ketten az egyik 40 a másik 12 éve van itt. Tavaly vették fel a másik 2-t. Többet kapnak,mint az a kettő,akik sok éve itt dolgoznak és már mondent fújnak kívülről. Plusz a két új ember dolgozni is elég lazán dolgozik. Van,hogy a két régi majd megszakad,emezek meg elvannak mint hal a vízben. Aki 40 éve van itt,az fogcsikorgatva,de tűri,decemberben megy nyugdíjba. Aki 12 éve van itt az nagyon goldolkozik rajta,hogy elmegy a fenébe innen. Ha mindketten elmennek,a főni meg megint idehoz valakit, akivel jóban van és nyomja neki a pénzt,de dolgozni nem fog senki,akkor meg majd meg a fejfogdosás,hogy most mi legyen...
2022. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írj neki Teamsen (vagy amit használtok), hogy a mai napon szeretnél vele hívásban beszélni öt percet, mikor érne rá. Akkor pedig felmondasz.
2022. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

sajnos nálunk is ez van: "Logikus. Biztos megéri.


Elengedni egy tapasztaltat és felvenni egy semmitérő trógerszart az utcáról többért."- elkeserítő..

2022. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!